
Japánok + McDonalds + hangszerkesztő = ez.
A japánok igenis művészi jellemek!bungle | 2009.08.20. 10:12:23És tényleg volt már, átcsúszott az ellenőrzésen... nem baj, ezt a videót már úgyis törölték, most legalább kicseréltem a linket. Egyébként átlag 5 beküldött postból 4 már volt, senki nem használja a keresőt?
Robot tánc 8D
bandee1219 | 2008.01.23. 16:04:33Ez, viszont már jobb, mert ezzel legaláb foglalkoztak egy kicsit.

Volt itt már 5 kerekű bicikli (?), akarom mondani pentacikli... ;)
bandee1219 | 2008.01.02. 22:51:19Hát, ez nem volt túl meggyőző, ha nem lett volna ez a kis hatásszünet, még elhiszem, de így... ;)

Döntsétek el Ti, hogy ez most beteg vagy aranyos...
bandee1219 | 2007.12.16. 23:43:43Szerinted véletlen, hogy ez is Pákó? Oo

The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
csirek | 2008.01.06. 17:38:57ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen...
ez nem vicc!
de jó lesz a film :D

- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...Balpar | 2007.12.19. 20:42:55Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalomból építették
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.bungle | 2011.04.22. 15:22:44www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1

Na ezt tessék kipróbálni, nagyon sirály!
1. Az első sorba írd be az én nevemet!
2. A második sorba írd be a te nevedet, a többi sort üresen kell hagyni!
3. Nyomd meg a "Visualizar" gombot!
Ja, nem kell betojni, nem ijesztgetős. :)csildi | 2007.12.27. 22:50:54lol..én mindenre számítottam csak erre nem..és poénból direkt a fordíva írtam be a neveket, és te szerepeltél a bácsi fenekén...ez pech de én jót nevettem :DDD
Am. nagyon jó..jöhetne több ilyen is. :)

Nagyon beteg a gyerek. :D
Domingo | 2008.02.28. 10:53:18Háháhá

Ez beteg! Ahogy Jack Black maga is. :)
Érdemes megnézni a többi videójukat is! *_*









