A Hunyadi Mátyás gimi szokásos évnyitója, az igazgató dallal köszönti szerencsétlen diákokat. Igazi büntetés!
Aki végig kibírta, annak itt a tavalyi évnyitó...kat | 2007.10.23. 13:14:36durva nagyon.. ez itt a ház.. a hunyadi..:DDD kom nekünk ien évnyitónk lenne sztem a suli már nem üzemelne
Azt hittétek ma már megússzátok büntetés nélkül? ;)
Török Star Wars már volt. A török Star Trek még durvább! :Dbungle | 2008.09.23. 11:49:22Előbbi link már nem működik, de itt van még Török Rambo:
http://www.youtube.com/watch?v=ljlBU6baLiQ

Open Stage - Aranka
Tessék végighalgatni! Érdemes!!! Remélem a klip már készül hozzá...(Mai büntetés No. 2. :) - bungle)
Frissítés: elkészült a klip! :)
bungle | 2010.11.05. 10:45:27pateszmk küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=YQ-nqPIkr2k
Szöveg: "Az Open Stage visszatért egy székely szöveg értési gyakorlattal a Pettyes Kakas FM jóvoltából"

Öt utcaiak
A szakzsargonnal élve... büntetés! :Dbungle | 2008.10.17. 13:21:47alavez küldte:
Ha valaki hiányolta volna ŐKET... most újra itt vannak, már saját oldallal, letölthető zenékkel, új videókkal és minden jóval. :)
http://otutcaiak.netipar.hu/
(nekem egyébként 404 jön be a zenékre, videókra...)

Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)ndanika | 2007.08.27. 12:29:57Aranyos :D:D:D:D:D

Már rég volt büntetés, úgyhogy most durván bepótoljuk! :D
Black Out - Video Gamescsicsilla | 2007.09.24. 15:21:48ès megnèztem megint ezt nem hiszem eeel!jobban tettèk volna ha tènyleg vidiogèmeztek volna most nem szenvednèk ettől a fostol 1.5 honapja!!!

Mai büntetés rovatunkban: Csubakka rap
Erősebb idegzetűek és mazohisták büntethetik magukat az 1., 2. és 3. részekkel is... ;)
koocos | 2008.04.29. 11:40:44Ez állot...nóbelt a csávónak

Kondor Csaba & Kristóf Mari klipje - erre vártunk! :)
Árnyangyal | 2007.06.17. 10:35:58Nem is tudok mit írni, a fájdalom elvette az eszemet ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Madam X-otic - könnyű kis salsa muzsikával kezdünk ma, bearanyozva egész napunkat...
Grex | 2008.07.19. 16:34:09Ez a madame exotic, egy igen nagyfokú intellektuális függetlenséggel rendelkező ember.......szerintem őrült.

A mai büntetés... a maradandó károsodásért nem vállalom a felelősséget!!
pateszmk | 2010.12.04. 21:16:260:37- nél olyan hangja vót mint cartmannak









