
„Aztán oda fölülre meg mönnyön a szöveg, alá meg ugyanaz angolul! Érted?”
norbertvincze | 2016.04.29. 07:42:21http://444.hu/2016/04/28/lazar-szerint-orban-nem-is-igazan-akarna-a-budai-varba-koltozni-csak-nincs-nagyon-mas-valasztasa
Azóta már jól van, megivott egy üveg vodkát... ;)
thisisreal | 2016.04.26. 14:41:19Erről ez a magyar videóklip jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=X96ly9XM24c
A zenét szerintem halkítsátok le, mert rohadt szar. :D

Egy svéd tervező mérnök újrafeltálta a bicikliautót
Lehet őt is támogati az Indiegogo-n. Korábban a '86-os EXPO-n már bemutatták a Twike-ot, ami azóta elég népszerű lett.Fever | 2016.04.20. 17:00:55Nekem bejonnek az ilyen cuccok.. raneztem a Twike ra de amikor ezt irta ki: The total amount of your TWIKE is: 22.529,00 €- egy alap modelre, akkor azert elkaromkodtam magam... inkabb vennek egy hasznalt Nissan Leafet akkor..

A New York-i rendőrség felhívása olyan, mint egy retro figyelemfelkető plakátsorozat.
Azoknak akik nem tudnak angolul: az upskirting az, amikor a lányok szoknyája alá fényképeznek, anélkül, hogy ők tudnának róla.
Osztálylétszám nemtom hány fő, nem hiányzik senki! Vagy ha igen, azt majd megírjátok! :)

Azoknak, akiknek a pók nem szerepel a bakancslistáján :)
Gábor-79 | 2016.04.19. 19:29:13Jó játék, sokat fogja használni.
Kiviszi a kert végébe, szegény pók mit csinál? Megy a kaja után.
Hol van sok kaja? Ahol fény, vagyis az erkélyen, tornácon, a lakásban.
Pár óra és megint a lakásban vadászik...

Azok az áktozott hagymavágó nindzsák már megint itt vannak!
Csádi | 2016.04.15. 13:33:15Itt Izén nem találom, pedig azt hittem posztolva volt:
http://iddqd.blog.hu/2014/07/23/a_srac_aki_halott_apjaval_jatszik_a_versenypalyan
Ez alapján készült.

Cloverfield Lane 10.
Mit tennél ha egy autóbaleset után egy idegen pincéjében ébrednél, aki azt mondja, hogy megmentette az életed, mert kint eljött az apokalipszis? Hinnél neki?
Kritika
- Nézd már Mari, ez megint itt van, ez megint minket filmez!
- Ne törődj vele Gyuri!
- Hogy ne törődjek, hát wellness hétvége, fizetem, ez meg idejön azt filmez?!
Még jó, hogy volt rajta bukósisak! Vagy az a haja? Na mindegy...









