
Nincs barátod? Sebaj, képen még lehet!
Nusihusi | 2015.05.03. 15:23:17Igazi hiánypótló:P
Átlátszó lesz a Mini karosszériája a hozzá fejlesztett okosszemüveggel
bungle | 2015.05.08. 14:38:11http://index.hu/tech/2015/05/08/atlatni_a_kocsin_a_mini_specialis_szemuvege/

Nesztek, egy kis madáreledel! ;)
Szancso | 2015.04.27. 19:02:32Pedig mennyi jelentkező volt...

Lemondott az amerikai szövetségi drogellenes hatóság (DEA) főnöke, mert a testület ügynökei Kolumbiában a kartellek által szervezett szexpartikon vettek részt.
hawkeye | 2015.04.22. 14:14:101. "Michele Leonhart nem értett egyet azzal sem, hogy Barack Obama kormányzata elfogadta a marihuána legalizálását több tagállamban. "
2. "Michele Leonhart ellenezte az igazságügyi minisztériumnak azt a törekvését is, hogy csökkentsék a kábítószerrel kapcsolatos, nem erőszakos bűncselekményekre vonatkozó büntetési tételeket."
3. "Leonhartot a múlt héten súlyos bírálatok érték amiatt, hogy a szexbotrányba keveredett DEA-ügynököket csak 2-10 napra függesztették fel. Meghallgatása után csaknem kéttucatnyi törvényhozó közös levélben közölte, hogy elvesztette bizalmát a DEA vezetőjében."
Van egy olyan érzésem, hogy a kikényszerített menesztés nem a 3., hanem az 1. és 2. pont következménye. A 3. pontot úgy hívják: ürügy.

Hol lehet jelentkezni erre a karaokera? ;)
Naná, hogy Japánban! :Dlilaflexninja | 2015.04.20. 07:39:00A karaoket le is lehet hagyni a keresésből!

2 ok, ami miatt nem kellene kimenteni a Quaestor kötvényeseit
Több száz Quaestor-károsult tüntetett
Szerinted az adófizetők pénzéből kellene kártalanítani a károsultakat?lilaflexninja | 2015.04.10. 11:12:19Úgy érzem lassan ideje írnom Brüsszelnek, vagy Strasbourgnak, vagy ahova kell, hogy vizsgálják már meg, nem lehetne-e kártalanítani valahogy azokat, akik felelősen élnek, dolgoznak és nincs hitelkártyájuk, hitelük meg befektetésük, fizetik a rezsit, netán még az adót is rendesen. Tök ki van már azzal, hogy az jár jól, aki valamit elbaszott.

Ha áll a sor, előzd meg!
Tomi Demo | 2015.03.06. 22:00:01Az oké, hogy azt mondta, elaludt. Viszont a videón látszik, hogy nem. Illetve még a baleset előtt két lábbal áll a féken, tehát nem az ütközésre ébredt.
Egyébként van valamilyen éber alvás típusú jelenség is sofőröknél, mikor lekapcsol az agy pár másodpercre, akár fél percre. Szerintem csak simán bebambult, és a busz is szar volt.

Wankband - itthon hamarosan bevezetik a környezetvédelmi termékdíjat a maszturbálásra! ;)
vadonka | 2015.03.02. 20:27:50Hát nem ez fogja megmenteni :)

Lucy Liu hamar elkezdte a felkészülést a Kill Bill szerepéhez... ;)
PabY | 2015.02.23. 15:34:57hát azt hittem hogy megküzdenek

Munkamentes alapfizetés - az év szélhámossága? Munka nélküli alapfizetést osztogatna a PM nevű törpepárt: gyereknek 25 ezret, felnőttnek 50 ezret adna
ivivan | 2015.02.22. 08:47:07"De egy lépésenkénti átállással ez kiküszöbölhető lenne."
Boldog lehetsz, mert pontosan ez fog történni. A mostani 30-as korosztály már nem vagy alig fog állami nyugdíjat kapni.
"Egyszerűen csak meg kell nézni visszamenőleg h ki mennyi nyugdíjjárulékot fizetett be az elmúlt időben és az alapján kap pluszban egy magánnyugdíjat. Nem bonyolult ez."
A mostani rendszer is hasonló - ha az általad javasoltak alapján újraszámolnák a nyugdíjakat akkor sem lenne lényeges különbség az állami nyugdíj kifizetésekben. Tehát a megtakarítás egyszerűen nem keletkezne.
"Hanem azt h melyek a leghatékonyabb és legigazságosabb adónemek amellyel fenn tudsz tartani egy államot"
Persze, nyilván nem az SZJA-t kellene elsősorban megszűntetni, hanem a különadókat elsőnek, mert az fékezi a gazdaságot. Az ÁFA csökkentés is jó lehet, bár az egy olyan adó, amit viszont mindenki fizet - hiába írod fentebb, hogy "vannak akik viszont egyáltalán nem fizetnek be semmit", a fogyasztási adókat mindenki fizeti.
Na mindegy - a fejtegetés úgyis teoretikus, hiszen a nyugdíjkiadások nem csökkenthetők, ahogy fentebb láttuk.









