
Álmoscicás oldal :)
Mr.T. | 2009.09.13. 23:48:53Valahol biztosan, csak nem a helyzet magaslatán az tuti. :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a bilby, másnéven az erszényes nyúl. :)
joovan | 2009.09.10. 09:18:26Erszényes nyúl... hát én erre cickánytól kezdve patkányig mindent mondtam volna, de nyulat nem.

Tokióban tartott "bajnokok" ligája, avagy két lábon járó ebek. =)
Smile:P | 2009.09.09. 15:16:45Naggggyonjófejek a kutyusok:P

El kellene már azon gondolkozni, hogy a webkamerák árát magasan a csúcsvideokártyák ára fölé kéne pozícionálni...
pateszmk | 2010.12.31. 15:14:22biztos Jurij a kőkemény orosz rapper apja

Teknőckiskutya a hátára fordítva. ;)bungle | 2009.09.07. 10:35:46Kolbi küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DG1hS8fyevA
Szöveg: "A bogarak támadása :D"

Ötletes cd tok, beépített tereminnel. :)
winben | 2009.08.31. 19:04:19Ötletes nagyon a cucc, de ez, amit ez a fickó csinál, az neem zenee.......
...sztem nem...

Az arany BMW, Porsche és Mercedes után itt egy Ferrari...
dbi | 2009.08.25. 19:38:09Ratyi ez az arany szín nagyon romás (itt-ott aranyból van, itt-ott csak a színe tűnik aranynak, akárhogy is ez ronda lett).
De a piros sem a megfelelő szó.
A Ferrari az alapvetően vörös! (persze sok színben kínálja a gyártó)
>>> Montezemolo a Fiat első embere, de az elmúlt évtizedekben valósággal egyé vált a Ferrarival. Erről tanúskodik, hogy egyszer egy újságíró megkérdezte tőle, hogy tulajdonképpen a Ferrari színe miért is a vörös, mire az elnök így válaszolt: "Mert a vérünk is vörös."

A karatemester apuka bemutatót tart. :)
littleguy | 2009.08.25. 14:48:20Ez nagyon aranyos... Szerintem király nagyon. Én pl tökre örülök az ilyen postoknak, amik egy kicsit "másak" mint a többi.

A Nebraska-i állatkert legifjabb földimalaca. :)
Darkshade | 2009.08.04. 08:26:21Egyszer valamelyik pletykalapban volt szó valamiért róluk és a kép alá akkurátusan kiírták: Földikutyuli.

"Nem megy ez még neked fiam!" :)
Nusihusi | 2009.07.27. 23:29:52Hogy beesett szegény a vízbeXD









