
Amikor öreg kockák összeülnek "zenélni"... na az büntet rendesen.
focuskoma | 2009.04.17. 23:45:28Júúúúj ezt imádom, eszméletlen hangulata van ennek a zenének.
Amikor az egerek réme támadásba lendül, kő kövön nem marad! Női sikolyok, "ómájgád" és félelem hasítja át a levegőt! :D Mi is ketten háromfelé szaladtunk mikor láttuk! :Dbungle | 2009.04.09. 21:08:11Kéne is már egy WALL-E gép, ami eltünteti néha a szemetet. ;)

Amikor csak néhány lépés hiányzik...
Gabi69 | 2009.03.28. 15:46:24A hülye részege!!

Andy és Clare McInnes nagyon boldog volt, amikor befejezték az új tetőt az 1 millió fontot (327 millió forint) érő házukon, de nem sokáig örültek...
dacka | 2009.03.26. 17:14:42egy font- 323,64ft
1000000font - 323.640.000ft amúgy meg nagy poén. XD

Pinokkió... alternatív forgatókönyvvel. (Amikor apuci megcsömörlik a gyermekmeséktől és már nem bírja, csak keménydrogokkal.)
Ctx Twin | 2009.03.07. 12:44:48Kösz! Nem vettem észre, hogy HQ-ban van, de azt amúgy sem szereti a gépem. (P3/866 384MB GF3ti200) :(

Ilyen az, amikor hülyegyerekek potyognak az égből. :)
Maccoyi | 2009.02.09. 22:44:35Szerintem nem, inkább túl közel lehet az isten állatkertje. ;D

Mit csinálnak a bemondók, amikor épp nincsenek adásban? :)
bandee1219 | 2009.02.08. 21:50:22Súgóról olvasták! :D
Amúgy tényleg soká tarthatott 8O
Nekem, meg egy haveromnak volt egy elég hosszú kézfogásunk, még gyerekkorunkban, különböző filmekből vett fogásokat gyúrtunk össze. Az megvolt egy fél óra - óra alatt, de jóval rövidebb volt, mint ez.

Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:
"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."Laci | 2009.02.09. 14:31:03Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el:
http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%93+juniustol+magyarorszagon+is.html

Ne értem miért kell nekünk a drága orosz gáz, amikor Észak-Korea is tudná nekünk szállítani a kellő mennyiséget! :)
kishawer | 2009.01.19. 09:55:37:)))
Már lassan fogytán vannak a megdönthető rekordok.... Bizonyára ősi ellensége lehetett... Amikor kiskorában kiment pisilni, akkor rácsapódott, vagy valami ilyesmit tudok elképzelni.bungle | 2009.01.20. 13:12:18Másik "remek" rekord: Most Eggs Crushed With The Toes In 30 Seconds
http://www.youtube.com/watch?v=eOzz-D82VjA&fmt=18









