Meg akarsz tanulni táncolni úgy, mint Csikó Szabi, csak épp diszkósan? Te akarsz lenni a táncparkett ördöge a dizsiben? Akkor ez a te videód! ;) Kis angol tudás igényeltetik. És mindig figyelj a 3 alapszabályra! :)
Frank Pacholski "performansza" a nyűgdíjasklubban...
Kampec | 2010.04.17. 15:43:17és inkább a fiatalok drogoznak...

"Azt mondod az szép, akinek a szeme kék" :D
bungle | 2010.05.11. 18:16:52Bloggerlány küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DOrGbNGQEV4
Szöveg: "Bikicsunáj után itt az új sláger a Flájomi."

Én nem tudom, mi van a mai kisfiúkkal... tegnapelőtt a kínai srác, most meg ez... Ez a globális felmelegedés??

Húsvéti mega-flashmob több mint 1300 résztvevővel a Hősök terén
Tooni | 2010.08.05. 23:11:13A HOLDBÉLI NYÚL
Az angolok emberalakokat látnak a holdfoltokban; a Szentivánéji álom-ban két-három utalást is találunk a "holdbeli ember"-re (man in the moon). Shakespeare tüskebokorról meg tüskekévéről beszél; a Pokol XX. énekének legvégén már Dante is említi az egyik sorban Káint és a tüskét. Tommaso Casini idevágó kommentárja feleleveníti azt a toszkán mondát, mely szerint Káint az Úr a Hold börtönébe zárta, s arra ítélte, hogy az idők végezetéig egy tövisnyalábot hordjon. Mások a Szent Családot vélik felfedezni a holdban, ezért írhatta az Érzelmes holdnaptár-ban Lugones:
Ott a Szűz meg a gyermek, oldalt mellettük áll
Szent József (boldogan pillantják némelyek
A nagy botját); együtt mind; és a szép kis szamár
A hold fényes mezőin csak üget, csak üget.1
A kínaiak ezzel szemben Holdbéli Nyúlról beszélnek. Buddha, egyik előző életében, éhezett; tűzbe vetette magát egy nyúl, hogy legyen neki eledele. Buddha kárpótlásul a Holdra küldte az állat lelkét. Azóta egy akácfa alatt, varázsmozsárban töri ott a nyúl mindazt a gyógyszert, amely a halhatatlanság elixírjéhez kell. Egyes tájakon "doktor"-nak vagy "nemes nyúl"-nak vagy "jáspisnyúl"-nak nevezi a népnyelv ezt a nyulat.
A közönséges nyúlról azt tartják, hogy akár ezer esztendőt is megél, s öregségére megőszül.
Jorge Luis Borges
Képzelt lények könyve

Délutáni gyogyi-buli a mosolygóban. :D
Findzs | 2010.04.05. 23:40:45ezen nagyon jót kacagtam :)
köszi

A "Move Like Michael Jackson" tehetségkutató egyik résztvevője...
yushuf | 2010.03.08. 21:29:32Ez be is robbant :O))))

The crack dance
Nusihusi | 2010.03.04. 20:08:16A zenéje borzasztó:S Ezt hívják idióta-részeg táncnak:D

A táncparkett ördögei. :D
Nem tudjátok ennek a táncstílusnak a nevét? ;)Koko_filth | 2010.02.24. 23:38:26Hát nem hiszem hogy ezek alkoholos állapotban így "táncolnának"!!! xD de sztem egy hatalmas lsd trip in puertrico lehet... nem kiforrott dnb és jumpstyle elemekkel XD de készen vannak az tény :D:D

Virgonc pingvin ;)
themasterhealer | 2010.02.13. 17:16:57koszonom :D










http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9495