
Hat óra munka, nyolc óra pihenés, tíz óra szórakozás
Simán átállhatnánk a 30-32 órás munkahétre. Szerintetek?vadonka | 2015.10.13. 09:13:28Nekik is jobb lenne mert nem 3db 8 órás műszak lenne hanem 4db 6órás. Kevésbé lenne megterhelő. Főleg amikor a 8 óra helyett 12 óráznak szerencsétlenek. A 6 óra munkával talán 8-10 óra munkával kijönnének. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy az ilyen műszakos munka rabszolga munka. Talán az egészségügy és a tűzoltók, rendőrök munkája másképp nem oldható meg de a sok gyárban szalag mellett dolgozó szerencsétlen teljesen fölöslegesen van szivatva. Az csak a pénz miatt van mert ha leállnak a tetves gépek a szalag mellett 8 órára akkor megáll az élet...Így inkább kialvatlan, stresszes, nyúzott emberek állnak a szalag mellett akik folyton hibáznak és több idő megy el a hibakeresésre, javításra mint amennyit nyernek abból, hogy műszakban megy a termelés. Ezt a fajta műszakos munkát tiltanám be, én elsősorban erre céloztam. Az orovosok, tűzoltók, stb. bérét meg úgy kellene megemelni ami arányos azzal, hogy 1: túlóráznak, éjszakáznak, 2: életeket mentenek. De sajnos sem ez sem az, hogy a gyárban szalag melletti műszakos munkát betiltsák nem fog megvalósulni mert a felső körök anyagi érdekével az szemben menne. Én egyszer próbáltam a szalag melletti munkát amúgy nem olyan rossz pénzt ígértek érte, de 4 nap után közöltem velük szó szerint, hogy "na elmentek ti a picsába mocskos rabszolgahajcsárok!" és kiléptem. Megtapsoltak az üzemben amikor a főnöknek ezt előadtam :)
Vizezett vízzel a méreginjekció ellen
Egy nem létező dolgot meggyógyítani egy nem létező dologgal a világ legjobb üzlete, hiszen nyilván 100%-os a hatékonysága, és mellékhatása sincs. Pontosan ezen az elven működik a homeopátia kurrens biznisze, az oltáskivezetés.
Azért egy selfie-t is csináljatok már, lányok... a légzsákok se maradjanak ki! ;)
Nusihusi | 2015.10.10. 01:00:38És a szelfibot hol marad?:P

Függőleges panorámafotók templomokról
Szancso | 2015.10.06. 18:45:48Azta terem-búráját! :)

„I’m going to pepper spray you in the face, that’s what I’m gonna do to you,”
A kis drága szőkeség megmondja Laci Macinak :)bungle | 2016.04.11. 18:04:40Meg kell tőle kérdezni, hogy "Bocsi, vannak-e bocsaid?"
Ha igen, akkor hevesen ismételgetni: "Én nem akar kufircolni veled! Én nem..."
A Belka nevű kóbor kutya egy felbontott út egyik gödrében húzta meg magát, és amikor a munkások befejezték a munkát, nem vették észre és betemették. Az állat keserves sírását egy közelben lakó férfi hallotta meg, aki végül saját maga bontotta fel a köveket, és mentette meg az állatot.Swordfish | 2015.10.02. 17:04:35Ja, vicces, hogy az a darab beton hivatott tartani az ágyazó homokot, hogy ne folyjon be a lépcső alá az egész :D
Nem tartozik a tárgyhoz, de "imádom" azokat a felújításokat, ahol a régi burkolatot térkőre cserélik és nem elég, hogy trógerül van megcsinálva, de pl. azt az ótvaras lépcsőt egy az egyben úgy hagyják. Csodálatosan néz ki.

Jelbeszéd... nem csak siketeknek ;)
Szancso | 2015.09.30. 22:10:04:DD
Vagy "halszagút" :D

Egy újabb tenyérizzasztó wingsuit (szárnyasruhás) ugrás
bungle | 2015.12.04. 15:44:50GoPro: 2500m Chamonix Wingsuit Flight
www.youtube.com/watch?v=RbcbjMhvjEs

Nem Sinead O' Connor, már a hajából ítélve ;)
Tomi Demo | 2015.09.26. 15:12:46Szerintem meg Mickey Rourke :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/69/d1/75/69d175aea9a9267344b672c3302e070d.jpg

Sikeres gondolatátvitel másfél kilométeres távolságba
palinkaman | 2015.09.25. 11:05:07Am bírom az ilyen cikkeket, főleg, amikor teljesen magától írja meg valami forrás alapján az újságíró. Nálunk még egy olyan fizikai kutatással foglalkozó cikk sem jött ki újságírótól, amiben nem lett volna legalább egy orbitális szakmai hiba, hiába többszöri egyeztetés, meg szájbarágás előzte meg a cikket.









