
White dogs can't dance... :D

"Kedvenc" brazil pózerünk, Rodrigo "Synthol" Ferraz visszatér...
bungle | 2011.05.24. 23:31:57"Viccesek" ezek a feliratok. :D
Pl. "All natural, no synthol. I am blessed with godlike genetics." :DDD

Fekete finomsággal rogyásig megpakolt asztal.
Bobakrome | 2010.05.03. 22:09:24én birom a négereket olyan ösztön lények csak az evésen és a b.....son jár a fejuk:D

Szétcsúszotyi ;)
john33 | 2010.05.03. 13:14:06Kár, hogy ilyen rövid a videó, ez a tag biztosan alkotott ott még valami emlékezeteset.

A ráncparkett ördögei ;)
Nusihusi | 2010.04.30. 17:21:27Postszöveg jó:) Ha valaki az idősebb korosztályt kedveli;)

Puff Daddy és Dr. Dre - a korai évek.
n!ne | 2010.05.02. 13:02:48ezt a kommentgep.png nagyon felvidit :D el is loptam mert kell az iylen ... köszönöm :D

Új sportág született! Íme a szabadstílusú gyaloglás futópadra kombinálva. :)
sexdealer | 2010.04.30. 15:01:30Aki táncol a futópadon az könnyen így járhat:
http://www.youtube.com/watch?v=za0RiAUnWfk&feature=related

Disco, Disco! Party, Party!
elradar | 2010.04.26. 22:13:41Start Wearing Purple

Újabb négylábú tehetség a brit tehetségkutató versenyen. :)
focuskoma | 2010.04.26. 09:41:07Kell egy élettárs, és máris tudsz tartani kuttyot. :)))

Kislányom, mi leszel, ha nagy leszel?










bungle:
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103806 volt mar?
En ugy emlekszem mintha Izen lett volna es anyaztak is, h szegeny kutya igy meg ugy, beteg, blablabla...?
Mr.T.:
Kutya szóra keresve nem találtam.
bungle:
Akkor lehet, hogy vki bekuldi, es en a jovoben lattam, ahogy anyaznak... neha teljesen osszezavarnak az idosikok.
:DDD