
Egy egész évébe telt a srácnak, hogy megalkossa a saját steampunk bárját
De a képek alapján kijelenthetjük, hogy minden egyes perce megérte.
Az Izére bárki rakhat fel posztokat, szóval hajrá fiúk és lányok, várjuk az Izéiteket! :)
Egyszerre káprázatos és kétségbeejtő, ahogy a borászok a fagy ellen küzdenek

Szóval azért megyek lassan, mert nincs utánfutóm! ;)
Demente | 2017.04.20. 23:23:08Nem ez a leg dühítőbb! Hanem mikor Solt és Akasztó között (kb) ugyan ez a szerelvény, 40 km/h val megy előttem, enyhén ködös időben! Annyit nem látok előre, hogy egy biztonságos előzést végre tudjak hajtani, (abban a néhány egyenesben ami van) de ahhoz meg túl jók a látási viszonyok, hogy 40 el keljen menni! Nyilván nem ugyan az a sofőr!!

Ha haladnál a korral, jövőre locsolkodj app-al!

Ha megcsinálnák picivel nagyobbra, még a vadnyugatot is meghódíthatnák vele
hawkeye | 2017.04.18. 10:36:24Mondjuk az elég billegősre sikerült.... :)

Ez lenne a Szökés új évada? :)

Akarod látni, hogyan veszik el a robotok a melókat?
Mert ezek az önfeltöltő szortírozó robik lehet, hogy elsőre picit ijesztőnek fognak tűnni.Tron65 | 2017.04.12. 17:15:45Nem, olyankor ban az, hogy az ibéjről rendelt csomagod előbb mexikóba megy, aztán izlandon és kenyán keresztül megkapod 2 hónap késéssel.

Mit szóltok a sráchoz, aki szemüveget tetováltatott az arcára?
negativ_kommentelo | 2017.04.07. 22:27:16Ravennë, ez nálam eddig az év kommentje :)

Tervezd meg a saját falvédődet az Univer segítségevel
A szexista szövegeiknél nem nehéz jobbat alkotni.hawkeye | 2017.04.05. 11:00:19...kedvencem....

Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni










A jégbor is csak készül valamiből. :)
Nem rosszindulatból gondoltam!