
Aranytorkú operetténekes csajok. ;)
<-{st.one}-> | 2009.11.08. 14:30:33igen, az isten ismét leszállt közétek... :P
Modellezzünk nagyban... ööö kicsiben! :) Modellvasút 1:35200as arányban. David Smith agymenése. :)
plantek | 2009.11.05. 20:49:05nah ezt nem teszi tönkre a gyerek... inkább lenyeli, de még az se gáz, talán kijön úgy, h komolyabb baja nem is lesz (a gyereknek sem):D

"Héé, az az én sajtom! Még parádézok is, csak add már ide!" :D
bungle | 2011.07.26. 19:47:22www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40941_kep?mode=latest&position=1
Nők... ;)

"Aranyos" kis dagi pokemon srác. Előttetek a hétvége, hogy feldolgozzátok...
bungle | 2013.01.11. 12:53:04Újratöltve (youtube sucks).
160 éve épp ezen a napon zajlott az aradi kivégzés. Az index rövid tesztje következik. :)
Hányan voltak az aradi tizenhármak? Mennyi az annyi? Ki kicsoda? :)Frankie | 2009.10.09. 20:15:195/13 :( Sose volt erősségem a töri...

AdóManó színre lép
APEH-mese a felnövő generációnak. Igen, ilyen is van. Csak, hogy már kis korukban tudják a gyerekek, hol a helyük :)
„Ha híd épül, az a jó,
Nincsen más, mint az adó,
Egy aranyból ragyogó,
Ettől boldog a manó.”

Innovatív szomjoltás macska módra...

Computer Power Test
Ellenőrizd a géped működését!newman | 2010.05.30. 08:52:20pont ez hiányzott az életemből

Szegény capybara egy kis fagyiért mindenre kapható :D
superxaba | 2009.09.15. 19:05:25nem is tudom melyik a csúnyább...
a malac-hörcsög-nutria-kecske, vagy a banya?!
Egy nemzetközi kutatócsoport új fajokat fedezett fel Pápua Új-Guinea egy elszigetelt részén, egy kihunyt vulkán kráterében. A legnagyobb szenzáció egy másfél kilós óriáspatkány.te.sas! | 2009.09.13. 20:49:10hát nem szívbajos a kis dög, az biztos! :)









