
Az lett volna igazán komoly, ha a teljes áramellátást megszüntetik :)
MDylan | 2018.03.31. 00:09:20Hát, szerintem maradhatna is így, nekem tetszik!
Sonkatorpedózz Dévényi Tibi bácsival!

Ha Mad Man rajongó vagy, akkor ez álmaid aukciója

Videó is készült az önvezető autó gyalogos gázolásáról
a janek | 2018.03.26. 05:12:14Nem igaz, hogy nem látjátok:
"a skynet öntudatra ébredt!"

Először gázolt halálra embert egy önvezető autó
Parafadugó | 2018.03.22. 13:27:46A rendőrség már felrakta a felvételt a balesetről. A sofőr baszott az útra figyelni, a biciklis meg váratlanul bújt elő a sötétből.

Oroszország a '60-as és '80-as években
Nem sokkal boldogabb, mint a '90-es évek.
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!
Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.VanZant | 2018.03.22. 13:00:53Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. :)
https://www.vezess.hu/hirek/2016/07/06/ezert-kozlekedunk-ma-75-eve-az-ut-jobb-oldalan/

Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években
A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
Chrome extension Sorossimogató Migránsbérenceknek

A sok béna sofőr után itt egy profi, aki nem kicsit kicentizi









