
Tegnap, augusztus 4-én megnyílt a karácsonyi vásár Londonban!
AVIREX | 2015.08.06. 08:22:35Én júliusban szereztem be a karácsonyi ajándékot itthonra, most 20%-kal olcsóbban, mint később.
Kőzetből a halálos pengéig - így készül egy Katana a régi iskola szerint
alfred | 2015.07.17. 21:52:17Számomra is a naggggyon érdekes kategóriába tartozott. Csak bele akartam nézni, aztán itt ragadtam előtte :)

Krubera: ereszkedés a 2197 méter mély barlangba
A Krubera barlang, vagy ahogy oroszul hívják a Voronya (a holló) a világ legmélyebb barlangja Grúziában a Kaukázus nyugati vonulatnál található. A karszt hegységben lévő 16 km hosszú barlangrendszer több függőleges, kútszerű barlangból áll, amelyeket vízszintes járatok kötnek össze. Ezek közül a legnagyobb öt mélysége meghaladja az 1km-t, míg a rekorder a Krubera több mint 2 km-re nyúlik a föld alá. Három egymás tetejére állított Burj Khalifa éppen csak kilátszana.hawkeye | 2015.07.15. 14:00:12Reptilián pneumometró....

Így készül a metamfetamin a Sinaloa drogkartellnél
norbertvincze | 2015.08.13. 10:08:34és ekkor csempésztek be 2x-3x annyit máshol a határon :)
http://www.businessinsider.com/heres-what-1-billion-worth-of-cocaine-looks-like-2015-8

Túlélte vagy nem élte?
Dmckayals | 2015.07.11. 13:01:00Sokan mondják, hogy a nascar unalmas, mert csak körbe-körbe mennek. Azért 200 feletti tempónál ilyen közel egymáshoz kell valamiféle tudás, hogy mindenre reagáljon a pilóta, ami körülötte történik. Nem tudom, miből van a kerítés, de annak ellenére, hogy a tartóoszlopok kitörtek, nem szakadt el, hanem megfogta a kocsit. Végül pedig érdemes megnézni a fedélzeti kamerás képen, hogy a baleset után mennyit lehet látni az útból...

Karddal próbálta felvágni a dinnyét... rossz ötlet volt!
Nusihusi | 2015.07.05. 23:39:44Az asztalt kifizetni meg ki fogja?!:P

Fekvőkarate... ő épp fűbe harapott. :D
bungle | 2015.06.25. 09:18:13lilaflexninja is beküldte, köszi!

Horgász kontra futó
Sok helyen megjelent az eset de ha mégsem ismert akkor az eredetéről itt olvashattok.
A horgászegyesület reagálásáról meg itt.
A péniszét mutogató horgász tettére valóban nincs mentség!
De a tanárnő tapló viselkedését miért nem nézi senki?
A fószert egyből elítélték pusztán a tanárnő Facebook bejegyzése alapján. Anélkül ítélték el a csávót, hogy egyáltalán megkérdezték volna arról, hogy miért tette amit tett. Senkit nem érdekelt a kiváltó ok. (És a tanárnéni is bőszen elhallgatta, hogy szó nélkül továbbállt az eset után!) Pedig ha engem kamerázgat valaki, miután kárt okozott nekem és még elnézést sem kért érte, nyilván én sem lennék kedves vele.
A tanárnő taplóságát miért nem ítélik meg hasonló módon, mint a horgászét? Vajon normális egy tanárnál az, hogy szó nélkül továbbáll egy ilyen eset után? És normális az egy tanárnál, hogy mindezt az Origonak meg egyebeknek küldözgeti tényeket kihagyva?izé012 | 2015.08.06. 15:06:29Érdekes h ezt nem kapta fel a média pedig már egy hónapja történt.
De egy hisztis picsa facebook-on való rinyálására egyből ugranak...

Karawane
Kérjük értelmezze a látottakat!Szancso | 2015.06.23. 18:30:02A sózott kergemarhahús veszélyes! :)

Torgyán József felajánlaná Magyarországot Szűz Máriának és visszavásárolná Kárpátalját
Nektek nem hiányzik Józsi bá a magyar politikai életből? ;)tjunior | 2015.06.20. 16:57:33Látom az idő mindent megszépít.
Az, hogy Gyurcsány és Orbán meg sleppjük egy merő hányinger, Torgyánt még nem tette szalonképessé. A fószer egy félművelt ostoba gátlástalan bunkó volt, aztán a fidesz felszalámizta a pártját, nem kár érte. Torgyán örüljön, hogy nem ment börtönbe mint a haverjai közül pár. (Igen volt idő Magyarországon amikor még politikusok börtönbe jutottak mert loptak)









