
Mégis miféle varázslat ez?
Ssch | 2016.07.11. 00:36:18nem rejtély, 24mp-nél látszik hogy nem kerek, és nem egyenes-ből áll a cucc, hanem úgy hullámzik, hoyg egyik irányból ennek látszik, másikból meg annak.
Ilyen a novoszibirszki telihold
hawkeye | 2016.06.25. 09:38:12
Erről a formuláról lehetne bővebben...?
Vízipisztollyal még nem csináltam.....
:)

A Nem Adom Fel Café & Bar
Budapest első fogyatékossággal élő emberek által alapított kávézója, ahol maguk a fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű emberek készítik és szolgálják fel az ételeket és italokat, illetve közreműködnek a programok szervezésében és lebonyolításában. Hihetetlen, hogy léteznek még ilyen csodálatos helyek!mue | 2016.06.25. 08:17:42"hamarosan nyílik a melegkonyhánk"
itt hirtelen próbáltam összerakni hogy a melegek is fogyatékosok vagy mi?... de aztán rájöttem, hogy félreértettem :)

Ilyen az igazi túlélő show! ;)
Traveller_x | 2016.06.23. 13:59:36Sírok...... :) b+

Ilyen az igazi elektronikus zene

Ilyen az, ha a hullámvasutat keresztezik a virtuális valósággal
kakucsi | 2016.06.20. 18:11:02Azért a végén elég megkönnyebültnek hangzik az a sóhaj.
Pont egy ilyen gyökér keltett hajnali 10-kor a lehúzási próbálkozásával, csak én elég rövidre zártam a beszélgetést, miután kiderült, hogy nem tudja a nevem és nem tudom hol visszahívni.lilaflexninja | 2016.06.22. 11:11:17Annyira kíváncsi lennék, hogy ehhez a hanghoz milyen fej párosul. A végén meg még ő van megsértődve.
A Trükkös fiúk c. film jutott eszembe erről, mondjuk ott kicsit jobbak voltak.

Messinek biztos valami durva diákhetele lehet még, hogy ilyet is eladhatnak a nevével
lilaflexninja | 2016.06.20. 11:25:16Megnéznék egy ilyen futball meccset! Nyugis lenne

Büntinek is elmenne, de szoktam ilyen figurákat látni :D
sapkabarna | 2016.06.20. 15:30:23Érdekelne, pontosan milyen anyagot is fogyasztottak, vagy mi is volt a forgatást megelőző fogadás története.

Bilderberg 2016: A héten kezdődő “titkos”találkozóra a globális elit bábjai már elkezdték elbarikádozni magukat
Traveller_x | 2016.06.09. 01:23:45Valaki nem akar létrehozni egy új internetet, ami mentes az ilyen gyökerek agyfingásaitól? Lassan mindenre jó, csak arra nem amire kitalálták.
- Amúgy van mit megbeszélniük, mert marha sok üldözni való embert kell elnémítani. Nem egyszerű a sok ingyen energia mestert és a rengeteg rákkutatót, jóst, túlélőt, víz-autó szerelőt, táltost, vajákost, homeopatát, meg a sok felébredtet üldözni. Nem semmi munka lehet. Főleg a gonosz gyógyszerlobbi és villamos energialobbi irányítása mellett, az olajlobbiról nem is beszélve. Ja és majdnem kimaradt, hogy mit kezdhetnek európa szívcsakrájának elpusztításával, a sok sikertelen haarpolás és kemtrélezés után, mert az ezotv sikeresen megvédte az energiaküldéssel, és távnézéssel a gonosz tudjukkiktől. A helyzet botrányos. MINDMEGHALUNK!!!!!444!!! Oberlét még szívesen meghallgatnám a témában, ő a szakértő az ilyen ügyekben.









