Külföldi munkalehetőség! Extrém sportokat is kedvelő ablakmosókat és üvegeseket keresünk. A munkavégzés helyét a képre kattintva nézheti meg. :Dmephistto | 2008.08.14. 18:17:46Nagyon úgy nézett ki, szóval ha nem repült be az egyik ablakon akkor neki annyi igencsak.
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...Schabee | 2008.07.30. 02:33:58én végignéztem annyira nem rossz

Top 10 különös betörésjelző

Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
Ami már nekem is sok a japánoktól: transzvesztita szavazós showműsor thai és japán versenyzőkkel... :S
kKNd | 2008.07.02. 15:11:31Nem értitek a lényegét... Annyi a műsor, hogy japán színészek (jobb oldaliak) megpróbálnak versenyezni a thai transzfesztitákkal, hogy operálás meg buzulás nélkül, jobb csajnak öltöznek, meg sminkelik magukat. Mondjuk az utsónak nem igazán sikerült. XD

Csítosz. Megáll az eszed, ha
eszednézed! ;)
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.7sleeper | 2012.07.16. 19:19:07csak nevet változtatott Szegedi Csanádra

A betondzsungel meglepetései. :D
Te hogyan reagálnál?Errtu | 2008.06.17. 20:19:10talán az a programozó a teveclub motorját írta... XD

Na így néz ki, amikor a hülyeség fáj! :S
Errtu | 2009.01.26. 17:53:07Most találtam: http://io-soup-assets.s3.amazonaws.com/asset/0223/1574_da20.gif

A Magyar Posta levélkézbesítőket keres. A munkakör betöltéséhez mindössze egy egyszerű állóképességi teszten kell csak részt venni.
Ency | 2008.06.06. 13:55:26úúváo..ez tényleg tökjó, szívesen elmennék egy ilyenre :)









