"Hmmm...hogy te mennyivel jobb vagy attól a csajtól, aki a múltkor órákig csókolgatott és közben azt mondogatta, hogy változz királyfivá, változz királyfivá..." :)Maccoyi | 2009.12.28. 21:53:19Köszi, de breki nyelvről lefordítva pontosan így helyes. ;)
Helikopteres túra Dubai felett.
1nessa | 2010.02.26. 00:38:52Az uj dubai bevasarlo kozpontban elrepedt az akvariumuk.
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1253700/Dubai-Mall-evacuated-cracks-appear-giant-aquarium.html

Drift szaudi módra. ;)
the girl of peace | 2009.12.14. 10:37:11értelmes...felettébb értelmes...

Arab Emirátusok légitársaságának Airbusa, avagy nesze neked M@LÉV. :D
Nas | 2009.12.02. 21:10:48Mert kereslet az viszont nincs rá, amiből utána a jegyet kifizesd...

Ma Arany János volt a postszöveg írója:
"Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?
Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg?"plantek | 2009.12.01. 16:03:14Ha ez nem bandaleszámolás (ha már NY) a felsőfokon, akkor egy autóbontó szeret előre dolgozni:D

Mai cukiságos postunkban 2 kis vidra bébi, Sidney és Fenway (+ egy kutya). :)
Balázs | 2009.11.21. 18:03:01azt mondanám hogy az alkoholizmus áldozatai, falun megesik :D

Burj Dubai (Burdzs Dubaj)
Körültekintés a világ legmagasabb (818 méter) emberkéz alkotta építményének csúcsáról.bungle | 2012.06.05. 10:58:45Érdekes videó: How High Can We Build?
www.youtube.com/watch?v=GJ4Qp2xeRds

Miss Arab World 2009
Chamy | 2009.11.14. 17:42:05kiválasztották a legcsúnyábbat :S

Ferrari World Abu Dhabi
Rozmar872 | 2009.11.16. 15:08:06Jövő nyáron azt hiszem ide megyünk:)

Marnie, a papagáj új barátot kapott. :)
zodiac | 2009.11.10. 16:04:36Így születnek a punkok, valaki megdug egy papagájt.









