
Orosz flúgos futam
Tooni | 2012.12.05. 14:46:44Huhhúúú, van itt lövöldözés, birkanyáj, leszorítás, kidőlő villanypózna... de jó, hogy nem arra élek!
Állatetető ;)
Nope | 2012.12.02. 00:13:24Sajnos ez az akció nálunk úgy nézne ki, hogy öcsém kutyája megenné a macskámat, utána meg a kajáját ...

Gyúr-mafigurák ;)
Nusihusi | 2012.12.01. 00:52:53Nagyon jó, felvidított:D

Csajok bénáznak
Szancso | 2012.11.27. 18:11:16Csak csajok. :)

És még csak a felét vittem vissza ;)
a janek | 2012.11.27. 13:24:24félre értettél,kiraknék pl öt békát vagy annyit amennyi rekesz van és egyből mehetne rá külön külön a rekesz csak be kellene tolni a helyére ,így gondoltam

TASZ-os munka: "Oktató videó gyűlölet-bűncselekmények áldozatainak"
Ezen a héten történt:
TASZ: Sokkoló rendőrtámadás Hatvanban
A rendőrség válasza: Valótlanul híresztelt a TASZbungle | 2013.01.16. 11:21:01A TASZ nem grundháborúzik Tomcattal
http://index.hu/belfold/2013/01/16/a_tasz_nem_grundhaboruzik_tomcattal/

Kútfejek ;)
szmoki deszperádó a vadnyugati k | 2012.11.20. 19:42:356:28-nál a kutas biztosra ment :o)

Így pakolják ki és be az igazi kutyáknak (300 kiló felett bazze!) való jutalomfalatokat!
bungle | 2013.02.22. 11:32:36Köszi, cserélve.

Haverok, buli, csobbanás... :)
norbertvincze | 2013.07.14. 19:36:38posztolt vidit leszedték
http://www.youtube.com/watch?v=EGuBmyiq70g

Kutya-macska barátság
Nope | 2012.11.06. 05:23:27Aranyos kis dögök ... 1 percnél milyen fajta kutyát láni hogy olyan pici? Fajtiszta plüss duracell?









