
Napokban kattintottam egy Google reklámra "Be The Lowest Bidder". Nem értettem, hogy ez mit akar jelenteni ezért meglestem. Ahogy a neve is mondja, fordított aukció. Az nyer aki a legkisebb - de egyedi - értéket adja.
Jó ötlet és király szórakozás :) Mivel beleszerettem, ezért elkezdtem hazaiakat is keresni és mit találtam? APEH... Csak cikkeket (1, 2), hogy az APEH, hogy írtotta ki ezeket az oldalakat. Miért nem lehet ilyen cég nálunk és miért lehet mindenhol máshol?
Aki viszont kiakarja próbálni ezt külföldön ajánlom a kövektező oldalakat:
www.belobi.com (egyszerű - angol)
www.oltiby.com (kicsit komplikáltabb, de még elmegy - angol)
us.dubli.com (belobi után a másik kedvenc - angol)arabicsnusos | 2010.03.31. 10:53:55MP4 Player 32GB + Photo Camera 6.81 € Dániel S., Hungary
Mit adtak nekünk?
Brian Magyarországon 2010-ben. ;)he | 2010.04.13. 02:20:16-És így bizonyították be, hogy a Föld banán alakú.
-Bámulatos, hol tart ma már a tudomány!
A mai könnyű tippelős játék után egy fokkal nehezebb: mit gondoltok, mit látható a Google Street View felvételén a pirossal kitakart részen? ;)bandee1219 | 2011.01.02. 12:09:38http://www.caradvice.com.au/95010/google-street-view-race-from-san-francisco-to-new-york

Kattintás előtt tippeljétek meg, mit akart eredetileg rajzolni az alkotó. :)
cila | 2010.03.12. 05:16:38Próbált már valaki úgy rajzolni, hogy a papír a hasán van és mikor odabök, hogy kenje, még csak oda se néz?
(Egyébként az angol hablatyolásból nem értettem semmit).

Mai napi találós kérdés: mit csinál a néni a cellux-szal? Én gurultam a nevetéstől. :)
Darkman | 2010.03.25. 23:58:08Anyád,Jacko él!!!XD

Mai napi találós kérdés: mit nyelt le az óriáskígyó? ;)
bungle | 2010.02.23. 09:15:10Bocs, ha elrontottam a szórakozásod! ;) Én is jót röhögtem mondjuk... :D

Akinek nem volt elég a múltkori nyelvtörős post, annak itt egy hardcore orosz nyelvtörő. :D Valaki fejtse meg mit mond!
alligatria | 2010.02.18. 19:39:37ilyen orosz nyelvtörőket mond de fénysebességgel, az elején a na dvarje trava na travje drava a végén meg a karl u klara (aki tud oroszul annak csak mond valamit) van ezt a kettőt ismertem fel...

Árpád és cimborája újabb tudományos értekezései (már szerepeltek itt tavaly). Megtudhatjuk, hogy:
- mitől jobbak nálunk az afgánok.
- minden honlapon kémprogramok vannak.
- a titkosszolgálat hogyan lopja a el a gondolatainkat éjjel.
- mire jó a GPS és mennyibe kerül.
- ki a magyar tömeggyilkos (névvel és címmel, szerencsére Árpád tudja ellene a megoldást! :)))2. rész, ahol Árpádnak már "túlcsordul a tudomány".RokkantTroll | 2010.02.12. 14:29:05Jókat röhögtem :D. Azért a Monty Python társulat még mindig jobban csinálja az abszurd humort. GPS technológia, nanorobot.... LOL.

Subaru KickBoxer
Mit tegyen az, aki rommá törte Subaru Impreza WRX-ét, kezében a papír a gazdasági totálkárról, de véletlenül a bokszer egyben maradt? Naná, hogy motorkerékpárt kell belőle építeni!skad | 2010.01.29. 21:16:09Az igaz. De ezzel hogy kanyarodsz? Sztenderről nem bírnám felemelni:)

A nő és a G-pont... amely létezésére a legújabb kutatások szerint nincs bizonyíték, valójában csak egy mítosz. Vagy szerintetek létezik?
Tooni | 2010.01.29. 21:52:26"Menekül onnan a csend, hol nincs ki meghallja."









