
Ezért nem árt vigyázni a könnyűvérű nőkkel!
Tooni | 2015.07.25. 12:28:11Hát ez az.
A nők mellett a férfiak is mehessenek 40 év munkaviszony után nyugdíjba - ezt akarják szakszervezetek. Ezért népszavazást kezdeményeztek. A Tudományos Akadémia szakértője szerint ez katasztrofális lenne, és inkább büntetést kéne fizetnie annak, aki hamarabb akar nyugdíjba menni. A nyugdíjfolyósító szerint, ha ezt bevezetnék, már az első évben 150 ezer férfi mehetne korengedménnyel nyugdíjba.
Szerintetek a különbségtétel sérti az egyenlőséget?lilaflexninja | 2015.09.16. 14:26:34Hát, népszavazás már nem lesz erről! http://privatbankar.hu/szemelyes_penzugyek/elbukott-a-nepszavazas-nem-mennek-nyugdijba-a-ferfiak-40-ev-utan-285553

Ha valaki nem bírja a meleg(ek)et, nézze a mexikói időjárás-jelentést! ;)
watchup | 2015.07.10. 10:20:56Félreolvastam a háttérben a PRONÓSTICO-t :)

LADYBABY - már a japcsiknál is terjed a szakállas nő...
Csádi | 2015.07.08. 08:20:12Hopsz nem raktam időzítést. 0:53-tól büntetnek.

A nők agya egyszerűen többet tud, mint a férfiaké
norbertvincze | 2015.07.22. 14:59:41http://index.hu/tudomany/2015/07/22/a_nok_memoriaja_hamarabb_elromlik/

Tombol az Airbnb-láz: már a magyarok is milliókról álmodoznak
Óriási ingatlanpiaci lufi növekszik Budapesten: aki él és mozog, az rövid távú lakáskiadással akar foglalkozni az amerikai Airbnb-n keresztül. A hype alapja, hogy a korán ébredők az elmúlt években milliókat szakítottak viszonylag könnyű munkával. Ma ez már nem igaz, de ezt sokan nem látják, és belevágnak, így óriási bukások jöhetnek. Részben az esztelen Airbnb-láz az oka annak is, hogy Budapesten elszálltak a lakásárak és az albérleti díjak. Airbnb-zni vagy albérletet kiadni a nyerő?norbertvincze | 2016.01.25. 21:55:38:D

@unspirational - az Oravecz Nóra rajongók esküdt ellensége :D
bungle | 2015.08.17. 10:26:41Huhh, ezek az Oravecz idézetek! :D
http://kepek.444.hu/2015/08/15/sziget-x-oravecz-amikor-olelsz-serthetetlen-vagy/

Szemléltessük mit ért az Európai Unió nemek közötti egyenlőség alatt!
Tooni | 2015.08.26. 15:51:08Épp eleget láttam, hogy fogalmam se legyen arról, kikről beszélsz.
Plázapicsákról? Titkárnőkről akik képesek fejükben tartani "dolgokat"?
A puhányság, megalkuvás nem női, hanem emberi tulajdonság.
Keresi mindenki a könnyebbik utat. Boldogulást. Mindenki a maga képességei szerint.

Horgász kontra futó
Sok helyen megjelent az eset de ha mégsem ismert akkor az eredetéről itt olvashattok.
A horgászegyesület reagálásáról meg itt.
A péniszét mutogató horgász tettére valóban nincs mentség!
De a tanárnő tapló viselkedését miért nem nézi senki?
A fószert egyből elítélték pusztán a tanárnő Facebook bejegyzése alapján. Anélkül ítélték el a csávót, hogy egyáltalán megkérdezték volna arról, hogy miért tette amit tett. Senkit nem érdekelt a kiváltó ok. (És a tanárnéni is bőszen elhallgatta, hogy szó nélkül továbbállt az eset után!) Pedig ha engem kamerázgat valaki, miután kárt okozott nekem és még elnézést sem kért érte, nyilván én sem lennék kedves vele.
A tanárnő taplóságát miért nem ítélik meg hasonló módon, mint a horgászét? Vajon normális egy tanárnál az, hogy szó nélkül továbbáll egy ilyen eset után? És normális az egy tanárnál, hogy mindezt az Origonak meg egyebeknek küldözgeti tényeket kihagyva?izé012 | 2015.08.06. 15:06:29Érdekes h ezt nem kapta fel a média pedig már egy hónapja történt.
De egy hisztis picsa facebook-on való rinyálására egyből ugranak...

Két magyar escort lány összeverekedett egy kuncsafton
„Most már tényleg recesszió van, ha a ribancoknak is marakodniuk kell a 'betevő falatért'. :D” (Egy hozzászóló véleménye)
Másik eset a napokban: Durva balhé a szentendrei HÉV-en
„100 kg vagyok és kb. 1 percig nem bírtam leszedni magamról. Azt éreztem, hogy nem enged el, csak ha összeverem, amit nem akartam.”közlegény | 2015.06.22. 22:02:26cicaharc









