
Mit csináljunk a sufniban árválkodó Tesla-tekerccsel?
1:40-nél rázendítenek :)Revanor | 2010.06.01. 15:43:52Pár hete láttam az origón. :D Marhanagy.
A LIFE Magazine eheti körlevelének egyik témája a Gyönyörű Budapest címet kapta.
Tény, hogy fővárosunk az előző századforduló egyik legszebb európai városa volt/lehetett és hogy imázsnak sem utolsó ez a cikk, de vajon mit szólnának az emberek a világ másik szegletében Budapest egyes területeinek mai látványához? (A legfrissebb kép 1968-ból származik.)Nas | 2010.05.29. 12:49:58A Vörösmarti téren épült üvegcsoda egyenesen hányingert keltő, a közeli Szervita téren álló, korábban épült parkolóházzal együtt. Teljesen agyoncsapja a belváros hangulatát. Ezek is foghíjbeépítések, és nem egy ilyen van a városban... De ami az én szememet legjobban szúrja, az az Intercontinental épülete a Duna-parton. Na, annál ocsmányabb épület kevés van, ráadásul ennyire szem előtt... :/

Mai találós kérdésünk: Vajon mit rejt a henger belseje? ;)
Balázs | 2010.05.27. 21:26:43tudnék a nénivel mit kezdeni bent

Hogy egyes nőkkel mit tud tenni a pénz...
Wicked | 2010.06.01. 18:59:59Csak úgy dúl a szerelem. :D
http://www.uproxx.com/feature/wp-content/uploads/2010/05/sigh.jpg
http://www.uproxx.com/feature/wp-content/uploads/2010/05/salman-rushdie-wtf.jpg

Tomcat megint akciózott. Elment két híres magyar egyetemre diákokat kérdezgetni, hogy felmérje azok tudásszintjét.
Először is nem lehet tudni mennyire reprezentatív a kutatása (lehet egy csomó jó választ kivágtak), másodszor ennyi erővel a "Mit iszik a tehén?" beugratós kérdéssel elmehettek volna az orvosi karra is.Nas | 2010.05.17. 16:27:13VÁHÁHÁÁÁÁ... EPIC FAIL... xDDDDD
Ó, istenem, ha a lottószámokat is ilyen jól tippelném meg...

Mit lehet összehozni egy gördeszkából és egy bobpályából?
Nusihusi | 2010.05.13. 17:07:33Nagyon bátor:) Mondjuk 3 hónapot táppénzen;)

Két nagyváros kalandjai Fújcival, a bohóccal
"- Ikrek vagytok, mi? - Azok. - Miért teremtett Isten belőletek kettőt?
- Mi történt, elvesztetted a cs*cseid a BlackJack asztalnál?
- Mi a neved? - Nicole. - Hány gyermeked van? Csak becsüld meg.
- Úgy tűnik vesztettél ma. Elvesztetted a fogaid.
- Jennifer? Inkább legyél Anna. Anna Rexia.
- Kár, hogy Ray Charles meghalt. Ő megb*szott volna.
- Idióták, ti mind pokolra akartok kerülni? Imádjátok Jézust, fogyatékosok!
- Zsidó vagy? - Az vagyok. - Hé, az orrod van akkora mint az enyém, mi?
- Mi a neved? Shanah, de bárhogy szólíthatsz. Oké, a R*banchoz mit szólsz?"Shifty | 2010.05.05. 14:32:02ez tényleg egy vicces bohóc :D

Ti mit hirdetnétek rajta?
cila | 2010.04.21. 21:10:12"Ti mit hirdetnétek rajta?" Én spec. semmit, de ő mondhatná, hogy: "Mikor elolvastam miket írnak rólam, leesett az állam."

Srácok egy kicsit bespájzoltak az üdítőből... anyuka viszont nem kicsit akadt ki ezen. :D
("Nem hogy örülne, hogy van mit inni..." Mr.T.)502 | 2010.07.04. 12:02:13Pánik sokkos hisztérika. Egy jó nagy tasli visszahozta volna a valós világba. :)

Valami különleges történt a Showder Klubban. Az egyik előadóval kapcsolatos, ti mit gondoltok?
Balázs | 2010.04.14. 23:21:25szerintem jó volt kezdésnek. aki azt hiszi könnyű az jelentkezzen bátran (Y)









