
Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)
Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...Laci | 2008.10.27. 21:55:41Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt nem "celebek" szerepelnek s nem az éneklés a mesterségük. Árnyanygyallal együtt remélem, hogy munkaidőben jól gyógyitanak.
Extra hosszú moci készítése jól. :)
gamma21 | 2008.10.23. 16:27:52azér a top az az igazán gyors kajálda! :D:D

Bünti. Nagyon. Tényleg.
Ebből lett. Jahahahahahajjjj!!!!!!!!!!Acornkiller | 2008.10.15. 15:27:40KÖSZÖNJÜK!!!

WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY! :)
the girl of happiness | 2008.10.31. 13:44:58hát ez sem normális....ez már az izléstelen humor kategóriájába tartozik...de azé szakadtam rajtaxDxDde télleg h lehet vki ekkora hülye...akk a nagy seggét is bele a...meg egy gumitehén...na ne má....és még röhögött i rajta...anyámxDxD


Megszületett az Izé toolbar! :)
Ez még csak BETA változat, a kommentekbe leírhatjátok mit szeretnétek rajta változtatni...danszter | 2008.10.10. 19:19:35köszi ;DD

Sumo Paint - Photoshop a böngészőben
Errtu | 2008.10.09. 18:29:55ráadásul biosz tanárnőnek!

Elégedetlen volt a kiszolgálással...
Tybbah | 2008.10.09. 00:07:31igen elaltatták :/ mekkora gáz! nemértem hogy miért kellett.. meg ahogy előadta a csávő az förtelem. elhintett egy poént azután meg a legnagyobb természetességgel közölte hogy elaltatták. pff...

Nem tudom, de a japánok szerintem betegesen szerelmesek a neon fénycsövekbe... ;)
A mai, a tegnapi meg a tegnapelőtti után mi jöhet még? :Drozsdee | 2008.10.03. 21:01:02ezt a szófordulatot úgy loptam innen a izéről e
látom tetszik... :) na, elhúztam

Ha nem tudnád milyen betűtípusról van szó, a kis hasznos egy képről megmondja.
gyorfii | 2008.09.19. 08:27:10Huuu na ez igen. Nagyon ügyes és hasznos dolog, kiprobáltam és jól mükszik.
Kösszi a feltöltönek!!









