
A temetésig reméljük sikerül leszedni a hölgyet a hullamerev úrról... ;)

Sicc cica, sicc! ;)
Nusihusi | 2016.02.04. 23:40:20Kinevetik a macskát:P

Már majdnem sikerült! :D
SilAsh | 2016.02.01. 12:23:09Azért ezen besírtam: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a97r6Y0_460s_v1.jpg

A Nikonnál már ilyen amatőr fotóboltos képpel is lehet nyerni...

„Kuss, én így síelek!”
Ravennë | 2016.01.27. 22:29:43Ez most melyik volt? Pizza vagy sült krumpli?

Fáklyás síelés
Nusihusi | 2016.01.24. 00:24:10Nagyon szép és hangulatos:)

Ez most nem mágneses putty, csak sima :)
GerzSonka | 2016.01.23. 12:37:00Ja, hogy nem tudsz angolul.
A srác mindenhol szőrtelenített, és boldog volt, hogy így tett, de a hónalját elfelejtette, de most már tudja, hogy hiba volt.

Kontor Tamás szerint eddig rosszul értelmezték a Magyar Himnusz tempóját
„...most eljátszom a Magyar Himnuszt Erkel Ferenc eredeti kéziratán megjelölt tempóban (Andante Religioso = 76-108 bpm, az enyém 80 bpm). [...] a Magyar Himnusz legelterjedtebb változatát egy 50-60 évvel ezelőtt félreértelmezett tempómeghatározás miatt, ami kb. 60 bpm volt akkoriban. Ezzel együtt mind a mai napig ez a lassú, sirató jellegű megszólalás csendül föl legtöbbször!”kalocsai.tamas | 2016.01.22. 21:36:01Vikidál verziójánál mindenesetre ez is jobb... :P

Biztos nem volt hegy a közelben... ;)
Tonoic | 2016.01.22. 19:29:53Én is azt vártam...

Síugrás gurulva és szárazon
jackdaniels | 2016.01.20. 06:45:12GTA-ban csiliről lefelé simán megcsinálom!










http://www.webbeteg.hu/cikkek/psziches/629/a-vaginizmus