
Így nem nyaralnak a kis fizetésből élő magyarok.

Egy akciófilm forgatása elég izgalmas tud lenni
A második percnél kezdődő autós üldözés forgatása az, ami igazán kemény.
A bátorság és az ostobaság között igen vékony a határ
Traveller_x | 2016.07.20. 13:28:18Ha egy szekuláris államért küzdő civil lett volna, akkor azt mondom, hogy hős. Így azt mondom egy muszlim tetű.
Te mit csinálnál ha a 70 milliós kocsid szélvédőjét betörné egy gördeszkás kölyök?
justil | 2016.07.24. 12:02:57Engem volt, hogy gyalogoskent majdnem elutottek. Igen, merges voltam. Igen, ezt a tudtara adtam a sofornek is, aki fasz volt, mert meg neki allt feljebb. Ennek ellenere nem azzal kezdtem/folytattam, hogy egy kezem ugyebe eso felteglaval betortem a szelvedojet. Az, hogy egy ferrarival vagy egy ezres suzukival tortenik mindez a dolog szempontjabol irrelevans.

Beindította a mémözönt a kormány újabb parakampánya
bungle | 2016.07.20. 17:42:42http://24.hu/fn/gazdasag/2016/07/20/nepszavazas-ezek-a-valodi-kerdesek-nem-az-amirol-a-kormany-beszel/

Donald Trump bevonul, mint egy bokszoló egy olyan zenére, amire nincs engedélye

Same in English a MÁV-nál
lilaflexninja | 2016.07.19. 12:52:08Úgy látszik a kalauz az hungarikum.

Mindenki hibás, de Ági biztosan nem :)
közlegény | 2016.07.19. 12:41:28hogy-hogy nem Ágnes posztolta? ;)

Ez a csillag nem háborog, ha az előkertjében trombitálsz
közlegény | 2016.07.19. 12:49:30Ennio Morriconéra, nem biztos, hogy előbújt volna :)
amúgy jóarc :)

Vállalkozni sose volt még ennyire könnyű
tjunior | 2016.07.20. 13:34:33Várjunk már az az RTL egy népnyúzó, sorospénzelt, magyarságrontó multi. A TV2 meg egy szittyagondolatú közpénzen hizlalt kormánymegbízásokkal teletömött, nemzeti turultévé. Hát hogy van ez?









