
Modobag
A motoros bőrönd. Azt hogy vagyunk a minekkel?lilaflexninja | 2016.07.25. 07:00:03Simán kéne! Többször volt már, hogy átszállásnál hosszú perceket kellett egyik terminálból a másikba gyalogolni, amivel nincs is baj, amikor órákat kell várni, de ha siet az ember, akkor jól jönne egy ilyen. Az más kérdés, hogy mi fér bele, vagy hogyan megy át az ellenőrzésen.
Ti kiszúrjátok elsőre, hogy ki a bűnöző?
3m3ricus | 2016.07.25. 11:05:19Nekem a videóval csak egy gondom van... Hogy a fenébe cseréli ki a kártyát, amikor csak az egész művelet elvégzése után adja ki az automata? Kettő: hogy látja a PIN kódot, amikor elég közel kell állni egy automatához?
Túlságosan kamunak néz ki az egész...

Régen volt bünti, ezért most valami nagyon durvát kaptok

A 2016-os sajtfutás

Kyle Eschen a legjobb száraz humorú bűvész
4 éve itt láthattátok őt.
Íme Graham, aki minden balesetet túlél

Lekapcsolták a világ legnagyobb torrent oldalát
Bűn lenne a felhasználók részéről is a torrentezés? Az ebből hasznot húzókat büntetnétek csak? Mi a ti véleményetek témában?justil | 2016.07.24. 21:13:54Mivel a grafikont én posztoltam, és nem vagyok értelmi fogyatékos, nyilván tudom, hogy nem csak az van, de egy 90%-os piaci részesedés mellett szerintem felesleges szőrszálhasogatni: a windows abszolút egyeduralkodó az asztali/végfelhasználói szegmensben.
Az, hogy ez most jó vagy sem, más kérdés. Böngészni meg szöveget szerkeszteni szerintem akkor már inkább egy tablet, utóbbi művelethez valami tartóval és külső billentyűzettel, bár van aki még erre is rácáfol, és nem csak tud, de szeret is virtuális billentyűzettel sokat pötyögni.
A linuxot én nem szeretem, soha nem szerettem, pedig informatikus vagyok, tehát egyeseknek egyenesen szentségtörés lehet, amit gondolok. Mindenesetre nem akarok egy milliószor lerágott csont windows vs linux, sem egy mac vs pc vitát gerjeszteni, csak bungle hozzászólására reagáltam. Igen, van más is a windowson túl, de kb elhanyagolható mértékben.

Egy 91 éves bácsi 50 éve folyamatosan egyedül épít egy katedrálist Madridban
watchup | 2016.07.21. 11:42:49http://kapos.hu/hirek/kis_szines/2012-06-01/teglamuzeum_kulonleges_var_epul_bugaszegen.html

Újabb instant karma gyűjtemény
watchup | 2016.07.21. 09:31:36Petra te vagy az? :)

Pokémon Go-zni vezetés közben nem túl jó ötlet
rermo | 2016.07.21. 19:06:15Jó ...jó , de a már jól megszokott és teljesen hétköznapi gyorshajtás miatt szerintem naponta legalább 100 ember hal meg az utakon és mégsem botránkozunk meg rajta .









