
Ez sem került volna be a Mónika show-ba. Túl sok foga van. XD
bandee1219 | 2010.12.10. 14:04:13http://25.media.tumblr.com/tumblr_l0cslezXa01qz63qno1_500.jpg
A maguk korában tudományos fantasztikumba illő technológiákat tömörítő oldal, mely a dátum és az ötlet tulajdonosa mellett a megvalósulás lépéseit, fejlesztési trendeket is részletezi.Balázs | 2010.10.25. 16:16:11köszi

Új szólás: "Átesett az elefánt túloldalára." ;)
lb7 | 2010.10.13. 07:34:38:DDDD jó reggelt nekem!
Nem sokat hallani a jelentősebb médiában Dr. Tullio Simoncini nevét, pedig a római onkológus meglepő felfedezést tett: abból a feltételezésből kiindulva, hogy a rákos daganatot egy gomba, a Candida albicans okozza, sikeresen kezeli pácienseit - közönséges szódabikarbónával. Állítása szerint a 3 cm-nél kisebb daganatok esetén legalább 90%-os a gyógyulási arány, mely messzemenően lekörözi a leghatásosabb kemoterápiát, de nincs káros mellékhatása. Itt meg is tekinthető a vele készült interjú.bungle | 2013.06.20. 14:21:35Egy rágcsáló mentheti meg az emberiséget a ráktól
www.origo.hu/egeszseg/20130620-egy-ragcsalo-mentheti-meg-az-emberiseget-a-raktol-daganatok-vakonypatkany.html

XXI. századi magyar rabszolgasors
Jól kerestek a magyarokon a külföldi tulajdonú vállalatok és hitelintézetek. Az idei első fél évben 2,77 milliárd eurót vontak ki hazánkból (Multiparadicsom, Kizsigerelik magyar dolgozóikat a multicégek), miközben a fejlettebb országokban pont fordított a helyzet: nem mennek, hanem érkeznek a milliárdok. A hazai jövedelemelszívásoknak csak úgy lehetne gátat szabni, ha a kormány végre komolyan venné: nem érdemes a külföldi vállalatokat támogatni, mert azok, ahogy tehetik, kiviszik a jövedelmet.komcsi | 2011.01.10. 12:03:50A multik nagyon jól jártak
Az adókedvezmények 93 százalékát a külföldi cégek kapták Magyarországon az utóbbi 8 évben.
http://www.mno.hu/portal/758519

Fegyelmezés Kínában. Ott nem túl gyakori hír, hogy a diák verné a tanárt. ;)

Újabb fogorvos utáni videó: vöröskének a bölcsességfogát húzták ki, szóval ne is várjatok túl nagy bölcsességeket tőle. ;)
Nas | 2010.10.09. 14:47:42Meg azt is mondta, hogy a hipnózist legfeljebb kiegészítő érzéstelenítésként használják, valamennyi kémiai érzéstelenítőt akkor is adnak mellé, ha fogékony a hipnózisra a beteg (nyilván ebben az esetben kevesebb kémiai szer kell). Ez a hivatalos irányelv.

Dan Savage és párja, Terry elindították az "It gets better!", magyarul a "Lesz ez még jobb is!" programot, melyben nyíltan vállalják homoszexuális kapcsolatukat, és mások történetét is várják.
A program célja, hogy a homo- biszexuális, és leszbikus fiataloknak erőt adjanak ahhoz, hogy túléljék a megaláztatásokat, és terrorizálásokat, amiket a középiskolákban élnek át.
Szóval nyilván nehéz nem hetero szexuális fiatalnak lenni, de Savage-ék és még sokan mások is üzenik, nyugi, sokkal jobb lesz majd az életed.Tooni | 2010.10.03. 22:14:57Én a számüzeté...akarommondani exportálásukkal egyidőben leállítanám a termelésüket, így csak nőhet majd az értékük, árverésekre kerülnek, s majd egy lapon említenék őket egy Picassoval vagy Stradivarival, akkora ritkaságszámba mennének.

Rémisztő leletek, melyeket az UFO-knak tulajdonítanak

Kreacionista propaganda gyerekeknek
Kreacionizmus (Wikipédia)
Darwin és a kreacionista egyetemisták: Egy apró cickányféle állat, valószínűleg az egyik első, 210 millió éve megjelent emlős, a morganucodon csontvázának modellje előtt a másodéves biológushallgató, Lauren Dunn nem volt túlságosan elragadtatva: "210 millió év? Ez maga az önkényesség. Csak úgy odaírnak egy számot, mert nem tudnak semmit". "Biológiai-genetikai lehetetlenség, hogy ez itt, ez a patkány olyanná fejlődjön, mint mi!" - csatlakozott felháborodva a húszéves Nathan Hubbard orvostanhallgató.Tooni | 2011.06.01. 14:15:5620%-al fejlettebb matematikai képességeket kínáló evolúciós megoldás, valószínűleg az előző nemzedék iskolában töltött óráira adott természetes alkalmazkodás:
http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40288_kep?mode=latest&position=12









