
Mit nem adtam volna kislányként egy ilyen helyért!
Nusihusi | 2010.07.29. 21:51:35Újabb egyedi tervezésű épület, nekem tetszik:)
Nehéz poszt. Mit írhatnék ide?
Dokumentumfilm készült Biszku Béláról, volt magyar belügyminiszterről. Regnálása idején több embert akasztottak fel, mint 1848. vagy 1945. után. Nem igazán lehet róla elfogulatlan cikket találni, nehéz kihívás véleményt mondani róla. Letűnt korszak soha el nem múló bűneiért felelős emberként él köztünk büntetlenül, mint oly sokan mások: nyilasok, bolsevikok, hazaárulók és idegengyűlölők.
A film elkészítői átverték Biszkut, ugyanazzal a recepttel élve, mint a náci öregekre vadászó oknyomozók. A filmet mégis bemutatták, egyesek engedélyével, egyesek engedélye nélkül.
A film megtekinthető itt: Bűn és büntetlenségrebecca | 2010.07.22. 23:00:56ő még hitt ezekben a dolgokban - mi most úgy látjuk, hogy rossz dolgokban hitt
és egyetértek az előttem szólókkal: ilyen finnyogó videok helyett vonják felelősségre - ha a vád ellene a törvénytelenség, akkor bizonyítsuk be törvényesen, hogy vétkes....
ja, hogy ez kínos lenne mindenkinek? ez mindent elmond a 'rendszerváltásról'

Vigyázzatok mit írogattok róla, mert jön a szájberpolisz és elvisz titeket! :D
(háttérsztori: Kerligirl13, avagy Jessi Slaughter videói kicsapták a biztosítékot pár arcnál és elkezdték fikázni a videóit, mire apuka most berágott, szóval kezdjetek félni! :)))
Dubstep remix

"Mi van a táskámban?"
bungle | 2010.07.04. 19:11:22Remélem Pavlinka éjjel kidekorálja az új gazdi arcát...

Tippeljetek, mit kapott a csaj érettségire! ;)
Bennyaa | 2010.07.05. 21:37:49jah hogy már leírták.. hopp sorry :D

Vigyázz, támadni akar!
Az eset az USA-ban történt. Magyarországon mit kapna ezért az elkövető?Anthraxia | 2011.06.02. 11:33:42Tökéletesen egyetértek veled de egy szót kicserélnék a "dögökkel" szót a nevedre!!! Gyökér

Nem tudod mit vigyél nagyi szülinapjára? Esetleg egy új vázát vagy egy szép díszes tányért a gyűjteményébe?
Purple | 2010.06.17. 15:32:28szerintem is :S és pont a logók miatt, ami miatt azok, amik :D

A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni. Az utas pedig azt állította, hogy észre sem vette, hogy a gépkocsiban állatok is vannak.
Te mit kamuznál ilyen esetben?.::JunKieEQ::. | 2010.06.17. 18:54:41Ez egy nevetséges elmélet...;)

Emberi testrész darab a ringben.
Kattintás előtt lehet tippelni, hogy mit látsz. ;)a janek | 2010.06.14. 07:19:49hasnyálmirigy

Egy kis ismeretterjesztés Ugandában, mit is fogyasztanak nagy előszeretettel a homoszexuálisok. ;)
wtf | 2010.06.04. 17:28:47Jake Benson Remix: http://www.youtube.com/watch?v=UlmIeALoYcA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UlmIeALoYcA









