
Justino, az éjjeliőr :)
norbertvincze | 2015.11.23. 09:40:40:)
Ace, egy igazi karatekutya! ;)

Japánban a szelfibotot a szelfikar váltja ;)

Ki dugott egy Volkswagent a sütőbe? ;)

Darth Vader a Holdon - az idei John Lewis reklámfilm sötét verziója ;)
Nusihusi | 2015.11.12. 22:41:30Ez nagyon jó volt:D

Ember a Holdon
cila | 2015.11.12. 22:23:11Egy ötlet a sok közül. Szép a zene, szívhez szól a sztori. És igen,...meglehet, hogy (pár) száz év múlva már internetezni (nem FOGUNK) fognak a földlakók a holdlakókkal. És küldenek szmájlikat egymásn

Kill Bill - a korai évek ;)
Ravennë | 2015.11.07. 20:53:38Már majdnem mondtam, hogy vagány, de a végén az a kiabálás kicsit megijesztett...

Mai cukizé: karakál cicákok! :)
Ditpet | 2015.11.03. 12:46:03Cukik. Állandóan ez a "Hát te ki vagy?" nézés :D

A nap bűvésztrükkje és leleplezése: mi van a rózsaszín kártyák mögött? ;)
Szancso | 2015.10.29. 18:49:16Hehe, golyószárító. ;)
Egy kislány trükkje:
https://www.youtube.com/watch?v=vumcseKaRKc
;)

A karóra már nem divat - nyilván ez is gerjeszti azt a trendet, hogy egyre menőbb és különlegesebb kütyükké alakuló karórák jelennek meg
HoPpY | 2015.10.29. 21:35:39És a szemed kifolyik mire leolvasod, hogy mennyi az idő..:D









