
Beteg prüntyiknek fa alá...

Toby & Sheila: Love Story
(Pajti007 és aki nem érti a végét: a videó az Argentín Arnet céggel kapcsolatos, itt van jobb minősében ill. egy másik beteg videójuk. Bár még így se nagyon vágom, hogy jött össze a videó, hátha valaki majd megmagyarázza. :) - bungle)ReAm1 | 2008.11.30. 00:09:20:D:D Hát ez hatalmas, iszonyat oltás .
Fogadjátok szeretettel a Кувалда nevű orosz metal bandától a Бетономешал 082 c. büntit, magyarul: a Kalapács-tól a Betonkeverőt!!! Ezek komolyan gondolják a harisnyát a fejükön! :)eol | 2009.04.29. 10:21:11Hát... én nem vagyok zenész, de ez még nekem is nem hangoltnak hangzott :) Vagy csak simán nem sikerült elkapják az akkordokat?

A betiltott libatömés egy megrázó, kendőzetlen fotója. Vigyázat, csak rendkívül erős idegzetűeknek!
kerca | 2008.11.22. 10:44:00A szeksz kacsával van, ezen a képen meg liba van. Ezek a szlovákok!

Jó hír a betörőknek. ;)

Egy elég beteg oldal. :)
AVIREX | 2008.11.04. 23:58:06na aki nem tudja mi az értelme.. szivjon el egy jointot,lazuljon egy picit,kezdjen el az egérrel babrálni,a honlapon fel-alá-össze-vissza scrollozni és rájön mekkora flash.. ha nem érzi,úgy sem,akkor nemtom :D

Idei Sziget tánc győztese. ;)
AVIREX | 2008.11.09. 18:00:18Lehet,de nem élek olyan cuccokkal. max. Zöldközi Henger.

Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: november 12.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.
FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!xboxbuci | 2008.10.30. 17:53:09én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!

Minden jó, ha a vége jó!
Winston | 2008.10.29. 09:18:13:D Júúj egy nagyon hosszú éjszaka után szinte 0 alvással, nagyon ült! :D Megy is kedvencnek!

Már a dj világba is betört a Swarovski.
csicsilla | 2008.10.28. 09:48:36jó hát az egy dolog,hogy Swarovski kövek vannak benne,de egy fülbevalót lehet kapni 900Ftért is,az nem nagy cucc,de ha Swarovski cég tervezte ,na az már drága!










de én aberrált vagyok ^^