
2010 legszexibb arab női
thomson | 2010.07.27. 13:45:55jelentős részük libanoni és a keresztnevekből ítélve nem a muzulmánok közül... valószínűleg anno a francia gyarmattartók szórtak szét köztük némi spermát/génállományt...
Tudtátok, hogy visszamenőleg is lehet egy önkéntes szexuális kapcsolatot nemi erőszaknak minősíteni? Az izraeli igazságszolgáltatás szerint pl. igen. Hogy hogyan, miért, az a cikkből kiderül.zodiac | 2010.07.26. 14:05:48"a nő abban a hiszemben ment bele a szexuális viszonyba, hogy a férfi hosszú távú kapcsolatot szeretne."
Ezzel szemben (a fickó szerint) a nő egy sikátorban kúratta meg magát, ami a hosszútávú kapcsolatok tipikus első találkahelye. :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a titánbuzogány, vagyis az Amorphophallus titanum. 2005-ös magassági rekord: 2,94 méter. A virág eredetileg a Szumátra őserdeiben honos és most első alkalommal Németország Türingia tartományában is virágzik. Illata azonban nem bódító, ellenkezőleg: dögszagot áraszt, vagyis állattetemek szagát imitálja.
bungle | 2012.11.21. 10:13:05http://habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/napi-ize/a-nap-kepe/kiviragzott-a-vilag-legbudosebb-fallosza

Hassan driftel...
+ bonus video: arabok a sztrádán.Nusihusi | 2010.06.21. 20:56:42Bájos kacaj 2000!XD

Auchan - nálunk az árak a vízen járnak
Zeppelin01 | 2010.06.08. 15:30:12Biztos nagy leárazások várhatók az "Ocean"-ban

Megnyílt a madocsai élményfürdő!
Kiscsuri | 2010.06.06. 23:15:51én csak George Carlin-t tudom idézni:"Minek költözik oda ahol minden évben árad????!!!"(majdnem így mondta a vulkános "poénjával")

Mai napi cukizé: a megzavarodott kisboxer. :)
J@smine | 2010.06.04. 00:31:07Édi :)

Aradon a város központjában ez a román férfi nem csak vár, hogy a sült galamb a szájába repüljön... tesz is róla. :D
közlegény | 2010.05.19. 14:33:25ja, McNuggets beszállító:)

Mai napi cukizé: lajhár bébik :)

Döntsd el Te, mennyit ér Neked a szoftver!
Maguk sem gondolták volna, mennyire népszerű lesz független játékkészítők kezdeményezése, akik keresztülhúzva a 80$-os árcímkét akár 1 centért letölthetővé tették három platformon (Windows, Linux, Macintosh) is elérhető játékaik csomagját. A beírt összeg céljáról is dönthetsz: akár jótékonysági alapítványoknak is fel lehet ajánlani részében vagy egészében. Míg egyesek számára a pohár félig üres, és azon morognak, hogy 25%-a a letöltőknek 1$-t sem adott, mások örvendetesnek tartják a fejleményeket.
Mondd meg: Te mennyit adnál?bagszi | 2010.05.14. 22:04:15A goo-t ismerem, a lugaru meg tetszik, csak azt a nyomi farkast nem tudom leverni:S









