
Rob Scallon egyszemélyes bandája
jackdaniels | 2016.08.03. 12:48:57*egyszemélyes
„Tony, a HR osztály ismét szeretne veled beszélni valamiről.”
közlegény | 2016.08.03. 11:52:49(nem) csücsöri kis gádzsi :)

Ha évi 70.000 dollár lenne a fizetésünk, lehet mi is meglepnénk a főnököt egy Teslával :)
Hantaboy | 2016.08.03. 18:19:19Ameddig pedig nem annyi, addig maximum egy méretes Tesla tekercsre számíthat tőlünk :)

Rio de Janeiro nem turistáknak szánt része
Érdekes és új szemszögből mutatja be a favellákat a kisfilm, mert bár említi a problémákat, de inkább másra koncentrálnak benne.hawkeye | 2016.08.03. 07:02:56
Melléütöttél....

Mennyire király lenne már egy ilyennel munkába járni!?
hawkeye | 2016.08.03. 07:07:00
Felszálláskor igen, de a stabilizátornak menet közben is folyamatosan korrigálni kell.
Az újabb pörgentyűknél neked már ezzel nem kell foglalkozni, minden figyelmedet a haladásra, a manőverezésre fordíthatod.
Nekem bejön a ilyen, már majdnem olyan jól megy, mint repülőmodellel.

Na így kell autót mosni, hogy tiszta legyen!
hawkeye | 2016.08.02. 07:08:11
Há' most mé'? Ő így szokja.....

Megtaláltam a világ legidegesítőbb felső szomszédait
Roli979 | 2016.08.06. 22:11:41zene nélkül unalmas, ezzel jobb:
https://www.youtube.com/watch?v=lQp7fitevZg&list=FL2xeJsXEElAbdOcf8mmRbaw&index=115 ;)

Részegen sok hülye döntésünk jó ötletnek tűnhet
Mint például külföldön leugrani egy hídról az alatta hömpölygő folyóba.lilaflexninja | 2016.08.01. 14:34:53Na nem elég a migránsválság, még ezek a szakadár angolok is itt hülyülnek?

A kiberháború katonái
Nem mindennapi cikket hozott le az Index. Egyik kollégájuk Redmondban, a Microsoft főhadiszállásán járt, ahol a kiberbűnözőket üldöző csoport életébe is beleshetett.hawkeye | 2016.08.01. 13:05:21
A Microsoft redmondi parancsnoksága az állami kiberbűnözést is üldözi?
Úgymint US Army, CIA, FBI,...etc...?
Tudja valaki...?

Egy év a Földön, ahogy még sosem láttad
.::JunKieEQ::. | 2016.08.02. 14:46:46Elszédültem.... :)









