
Trump vagy Jézus mondta?

Pedig ott volt a 30-as tábla

A Szíj Melinda szatyor az őszi szezon slágere
A francia Balenciaga közel félmillió forintért árulja a csíkos piacozós táskát.Traveller_x | 2016.08.08. 02:19:10Sajnálom hogy összeforrt a táska Szíj Melinda nevével, mert nem érdemli meg hogy ezzel savazzák. Én bírom azokat az embereket akik nem akarnak többnek tűnni, mint akik. Sokan beképzeltek, a pénz vagy a diploma miatt, de egy valamit megtanultam, attól hogy van pénzed, még lehetsz hülye, ugyanez igaz a diplomára is. Sajnos elég nagy számban vannak ismerősi körben is un. diplomás hülyék. Ők a sima hülyétől annyival rosszabbak, hogy még beképzeltek is. Én arcomon ég a bőr a kép készítője helyett. Shame on you haver....
Ebben az utcai bunyóban hirtelen nem is tudom mi a legviccesebb
A Tények riportja, a rendőrség és a HVG levelezése, vagy az, hogy ezt a Facebookon szervezikszomi1 | 2016.08.10. 07:54:27Engedélyezni kéne a kést és a bozótvágót is. Hadd fogyjanak...

Ma van a Curiosity marsjáró születésnapja, és így „énekli” magányában a boldog születésnapot dalt
Traveller_x | 2016.08.06. 14:07:44Az 1. és 2. vh azért sokat lendített a dolgon. Igazán nagy ugrás majd a 3. után lesz, de valahogy arra nem vagyok annyira kíváncsi.

Ő Coleman Sweeney, a világ legnagyobb seggfeje
Bárcsak itthon is ilyen szellemes társadalmi üzeneteket készítenének.SilAsh | 2016.08.05. 16:49:12Amúgy a fickó jót alakított az "The Expanse" -ben.

A Pokémonok bosszúja Bázelben már megkezdődött

Ki legyen az év autóbusz- és trolibuszvezetője?
Cableguy | 2016.08.07. 13:44:37Vitézi Dávidkára szavaznék mint a következő év Buszsofőrje.

Az orosz Olvi benzinkútnál ingyen van az üzemanyag, ha fürdőruhában és magassarkúban tankolsz
De azt nem kötötték ki, hogy csak a nőknek.bungle | 2016.08.04. 16:21:15Egyik videó, amit ajánlott utána a youtube: www.youtube.com/watch?v=VVt9FX3uKtQ

Szörnyű lehet arra ébredni éjjel kettőkor, hogy Britney Spears vonaglik az ágyadban
Parafadugó | 2016.08.04. 23:05:24Nekem ebben a helyzetben egyszerre lenne merevedésem és hánynék :D Csúnya látvány lenne :D









