
Ez itt bizony szar ügy

Az ilyenek miatt jó ha van fedélzeti kamera a kocsiban
hawkeye | 2016.08.12. 07:33:54
Mo-n sem tudja a jónép nagy része, hogy mit kezdjen az érintőleges balra kanyarodással. Amikoris te, meg a szembejövő is nagy ívben balra kanyarodtok, és nem kerülitek meg egymást.
Egy csomóan egyszerűen nem értik, mit akarsz, pedig csak utánozniuk kellene téged. Ehelyett álmélkodnak, vagy lila fejjel ordítoznak...

Terméktesztünk: mivel etet bennünket a Nyugat
3m3ricus | 2016.08.10. 16:42:57Nos lehet itt multizni, de pl. az Aldiben vett osztrák, chilis bab nagyságrendekkel jobb, mint a Máriapócson készült, magyar szemét.

Néhány állatkertben nem véletlenül tilos kiszállni az autódból
Tomi Demo | 2016.08.10. 21:50:36Örülök, hogy valahol még működik a természetes szelekció.

Újabb környezetbarát autó a Nissan-tól
közlegény | 2016.08.10. 15:24:50oké, hogy bioetanol, ami ugye készülhet kukoricából, szójából, nádból stb, de ezek megtermeléséhez/betakarításához/feldolgozásához is kell felhasználni bioetanolt netalán gázolajat esetleg villanyáramot, és mindezeken a területeken, ahol ezt termesztik/terem, élelem termesztésre is alkalmasak lehetnek.
szóval, hol vagyunk még a fluxuskondenzátortól...

65 dalban bemutatva a Rock 'N' Roll történelme

A NASA nem csak elképesztően erős rakétákat képes készíteni, hanem felvételt is róla, hogy ne csak egy nagy fénycsóvát lássanak belőle
zolem | 2016.08.11. 16:11:57Ez baromi izgi, órákon át néztem....

A riói tolvajoknak úgy tűnik bejött az Olimpia
szomi1 | 2016.08.10. 07:44:30Én bántanám őket ;)

Ezek a robotok igazán érzik a bugit
cila | 2016.08.09. 20:16:45Jaj! Küszöbön már a klónok támadása.
1 perctől, (most még) emberekkel kb. ugyanez:
https://www.youtube.com/watch?v=fDdPuCsOLaQ

Te meddig hordod a fesztivál karszalagod?
Ezután valószínűleg amint lehet levágod.Nfsman87 | 2016.08.09. 10:43:27Tudom szeretni, amikor így akarják megijeszteni az embereket. Mármint amiről jelenleg szó van (a karszalagok túlhordásáról :D) az tényleg érthetetlen és felesleges. Viszont aki egészséges és van még némi immunrendszere, annak meg sem kottyannak az ilyen dolgok. Én is megeszek mindent, ami nem egy vödör sz*rba esik a tányéromról, aztán mégsem vagyok minden héten beteg.










Szar ügy....