
Dzsihadisták lövöldöztek Prága közepén, aztán bejelentették a könyvégetést

Ilyen az ha elveszik a jogsid és kénytelen vagy anyáddal utazni
cila | 2016.08.22. 21:24:22Mit mondott Marx? "Nem veszthetjük, csak a láncainkat"?
Isten ne adja, hogy ellopja valaki a biciklimet, elvtársak!

Nem mindenki tudja videóra venni, ahogy a telefonja öngyilkos lesz, de ennek a csávónak sikerült
ivivan | 2016.08.22. 10:21:54Nincs olyan sok megtekintés (225 ezernél tart), hogy abból ennyire legazduljon...

Ez itt Bearbot
Univerzális távirányító, ami tanítható, azaz te állíthatod be rajta, hogy melyik mozdulatoddal mit irányítasz magad körül.Felcser | 2016.08.21. 12:11:10"ha meg áramszünet lessz elfelejtik az emberek hogyan kell lekapcsolni a lámpát..."
What?

Ilyen volt Woodstock '69-ben
niof | 2016.08.19. 10:57:37A képeket elnézve, igazából semmi sem változott... :)

Nagy port kavart a fickó, aki egy lándzsával ölt meg egy medvét
Nem gyorsan és könyörületesen végzett az állattal, hanem hagyta lassan meghalni, plusz a látvány kedvéért még egy GoProt is tett a lándzsára.SEszter | 2016.08.20. 00:31:27A toronyházak tetején ugráló kiskamaszok is bravúrosan ügyesek, de attól még sík hülyék, hogy egy videó megosztás kedvéért kockáztatják az életüket.
Kevesen mernék megtenni amit ez a srác csinált, de ezzel sok ember szemében csak egy hatalmas pöcs lett. Gratulálok a teljesítményéhez.
Ha ilyen bátor, inkább menjen égő házakba kimenekíteni a bennrekedteket.

F***om ebbe a lécbe...
cila | 2016.08.18. 21:30:37A magasság meg volt. Talán, ha a léchez egy icipicit közelebb dobbant, sikerült volna.

„Magyarország halszagú”
Elkészült az 1956-os emlékév hivatalos dala, amit Desmond Child írt Orbán Viktor felkérésére.cila | 2016.08.20. 10:14:01Lámcsak. Bródy Jánosnak Koncz Zsuzsával együtt vannak még szép, IDE ILLŐ dalai.
Köszi a posztot, most hallottam először a Jótubon. "Lovamat kötöttem" dallamára:
https://www.youtube.com/watch?v=6ojhBoj8bP8
... "Ha én zászló lennék,
sohasem lobognék,
mindenféle szélnek
haragosa volnék..."
zseniális

Igazán remek, hogy az Uber betiltása után visszaállt a rend és a törvényesség
Traveller_x | 2016.09.13. 19:31:30hát fasza
http://index.hu/belfold/2016/09/13/megvertek_egy_kulfoldi_ferfit_a_taxisok_mert_szova_tette_az_ezresevel_ugralo_taxiorat/

Állati egy videójáték lett belőle










Oszt' mi lenne jaza z"arab áfium ellen való orvosság"?
Mer', ide, hozzám, ugyan, ne gyüjjenek könnyedecskén, sehonnai tevepásztorok, mert, hogy el van készítve egypár almatosság a zajtónak mögötte, ha megköll védelmeznem magunkat. Előbb ütök, majd' aztán imádkozom.