
Lehet néha fel kéne nézni a képernyőről
sztewe | 2016.08.31. 13:28:27Ez így van, a történelem megismétli önmagát, csak már nem a tévé elé ültetik le a gyereket hanem tabletet adnak a kezébe a trehány nekem nincs időm gyereknevelésre semmitérő gyökér szülők.
Gyertyák, amik úgy illatoznak, mint az USA egyes államai
Jó lenne ilyet gyártani Budapestre is, bár a kutyaszar és kipufogófüst kombó lehet nem a legjobb.cila | 2016.08.30. 23:20:39Valamikor, régen, konzerveket árultak (sikerrel) ilyen címkével: "A Kommunizmus utólsó lehellete".
Szögesdrótot is a "Vasfüggönyből".
Nekünk csak dalolni kell:
"Szép ország a miénk.
Gyönyörű szép ország,
Szép mint a frissen nyíló,
Illatozó rózsák"
... és már irányban vagyunk. "Mindig Előre!"

Órát törni ér? Nem? Az se baj!
Parafadugó | 2016.08.31. 15:33:15Ebben teljes mértékig egyetértek, de akkor is fura, hogy mikor már az olcsó kamerák is tudják a HD-t, vki ilyet tölt fel. Ha meg az internete nem volt megfelelő, akkor meg miért volt annyira sürgős minél hamarabb feltölteni?

Messziről olyan mintha a felüljáró egy százlábú lenne
nemtudokregisztralnihelo | 2016.08.31. 08:59:10lakók örülhettek

Büntinek egy kis ritmikus sportgimnasztika
bungle | 2016.08.30. 11:09:05Rabok legyünk, vagy arabok...

Spyndi - moduláris bútor
Ötletes, csak kicsit drága... kíváncsiak vagyunk, mikor jön ki a kínai változat a töredékéből.bungle | 2016.08.30. 11:51:18Itt akár össze is barkácsolhatja magának bárki. ;)
http://index.hu/video/2016/08/29/technika_barkacsolas_asztalos_muhely/

Van annak egy diszkrét bája, mikor keresztény-nemzeti fideszesek szidják a pápát...
szemantikus | 2016.08.30. 13:35:37Inkább ácskalapáccsal:)

Vitaly Beckman kártyatrükkje nem csak jó, még vicces is

Meg ne fogd a tehén farkát!
Ez esetben inkább azt lehetne írni, hogy megtehénelték a gyereket.Cauchy | 2016.08.28. 20:08:52Jaj de jó videó : ) Megérdemelte a kis g*ci. Egyből sírásra állt a szája, pedig mekkora vagányan ment már be oda. : ) Sajnos majd egy cicával vagy kutyával több sikere lesz. Mennyi ilyen alázat nélküli féreg van amúgy a világon.

Guinness rekorder Batman páncél, amivel tényleg szuperhős lehetnél









