
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.
A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.
Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.
A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.
Az ecuadori Jefferson Pérez háromszoros világbajnok gyaloglásban. Vajon ha veszélyben az élete, gyalogol vagy fut? A japcsik kiderítik... :)
Nico_71 | 2007.11.17. 18:18:14Szerintem nagyon jó kis japán humor!
(bár néha nehezen érthetőek a japán poénok európai ember számára, de ez globális humor volt)
---
Nincsenek szamurájok?
Pedig én az akartam lenni gyerek koromban. Legalább van indokom, miért nem lettem az. :-)
Komolyabban. Ez érdekes kérdés, vannak vagy nincsenek szamurájok. Kit tekinthetünk annak? Aki a shogunt örzi? Mert akkor nincsenek. Vagy aki a hagyományokat örzi, követi a felmenői életstílusát, és egész életét a harcművészetnek szenteli? Akkor vannak.

Egy emo-s rinyálásai :)
bandee1219 | 2007.11.01. 08:29:27én 16-ra emléxem, de a lényeg változatlan........

Klaus, a targoncavezető friss jogosítvánnyal :D
(Német oktató film, elrettentő hororisztikus példákkal...)hgabi00 | 2012.06.06. 16:09:15Itt van felirattal:
http://www.youtube.com/watch?v=xdAklulnYvQ&fb_source=message

Ha esetleg nem tudod hogyan dobd fel az esküvődet, itt egy oktató film orosz barátainktól, hogy vonhatunk be mindenkit egy jó mókába! :D
LittleDeejay | 2007.08.15. 08:07:45Ezek aztán tudnak mulatni...

Veszélyes játék ez a tenisz... főleg madaraknak! :D
suvomi | 2007.08.11. 17:33:58ezt a videótén is láttam eléggé pontosak ezek a labdák :)

Robbanó mobil! Ilyet sem veszek az tuti!
Cocalee | 2007.08.07. 22:19:53Nokia killing people :D egyébként szerintem ez kamu!! tutira valamivel tulterhelték az aksit ha gyári minden akkor nincs ilyen!!!!

A túlzott drogfogyasztás veszélyei :D
marcipanfiam | 2007.08.17. 14:37:24hát nem semmi!de nem hiszem,hogy a speed-től ilyen marha.a gyórsitó ilyet nem okoz........... :)
ettől még vicces,én lehet mentőt hivok!

Alex veszélyben...
Mr. Baszter | 2007.06.14. 16:41:56még 1 a sok között

Jó tudni mi milyen veszélyes!
Laci | 2007.03.09. 00:56:15Az utólsó mondat helyesen:
Vicc ide, vicc oda, ezt a dolgot NEM a FOGYASZTÓKNAK KELLene észben tartaniuk.










http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=21847
http://uk.reuters.com/news/video?videoId=97627&videoChannel=4
http://www.liveleak.com/view?i=ae9_1233074342