
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D
Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
Légvédelmi verseny ;)
AVIREX | 2008.10.01. 09:54:18ne hasonlítsd már össze a 2 videót,2 különböző kategória.. nekem spec alphadog postja jobban jön ,mint a linked..

Az orosz ejtőernyősök nem vesztegetik az idejüket... ;)
nogre | 2008.09.19. 02:56:26xD

Az anyja, mekkora darázs... ;)
Purple | 2008.09.07. 11:08:45:DDD

Na ez ám az igazi pofáraesés!
Ingyen repülőjegy a csehországi romáknak
"A Nemzeti Párt ma megüzente a Cseh Köztársaságban letelepedett cigány közösségnek, hogy hajlandó anyagilag támogatni minden egyes cigány távozását a Cseh Köztársaságból, menjenek bárhová, Indiától Kanadáig".rivaul | 2008.09.03. 06:35:29Én is fizetnék nekik csak takarodjanak :( Bár az irtásuk ellen se tiltakoznék akár ki akármit is mond.
Világrekordot döntött egy britek által épített, napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép. A Zephyr-6-os három napnál is többet, 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. Magyar cikk.
Hát ez közel volt...
M4RCI | 2008.08.24. 23:28:21befostam volna xD

Kis tökéletesítésre szoruló bázisugrás...
mekszamnojz | 2008.10.18. 13:42:42uh

Ez van, amikor alulbecsüljük testméretünket...
mekszamnojz | 2008.08.07. 19:45:05betonra? dehát annak puhának kéne hogy legyen nem? mármint az ujságnak :O










Respect a "pilótának",hogy ezt a 70 kilós monstrumot ugy kezeli mintha gyerekjáték lenne.