
Vincent Favre fotói
Chartreuse | 2009.01.26. 18:47:12Ááá Vincent Favre nak tök jó képei vannak már egy jó ideje követem a munkáját dA-on! :)
Nos én nem kívánok túl sok mindent hozzáfűzni, mindenki aki megnézi levonhatja a megfelelő következtetéseit. (Talán annyit kérnék még, hogy a kisebbségvédő kommentelők inkább most kíméljék ezt a postot. :))latisz | 2009.02.15. 17:35:20Visszatérve a rasszista megnyilvánulásokhoz, néhány hete voltam otthon mo.-on vagy izraelben már nem tudom, kis városunk nemes szórakozóhelyén találkoztam roma származású fiatalokkal akik közzül az egyik bátorkodott kijelenteni hogy: az ilyen lúzerek mint ti( magyarok) azért kell hogy dolgozzatok hogy eltartsatok minket. Nagyon kicsi kellet hozá hogy ne kerüljek súlyos testi sértésért előzetes be. vagy hulla házba mert ha 1 et kiütsz hirtelen 30 lesz belőle. Én nem tarom magam raszistának mindenki vonja le belőlle a tanulságot. Már ez előtt is gondolkoztam azon hogy miért is ne jöjjek ki angliába de ez a kijelentés meggyőzött arról hogy jobban jártam. Inkább ide adózom a fizetésem 8 százalékát mint otthon a 21 százalékot v mennyi most. Mert én nem akarok olyan lúzer lenni aki eltart ilyen arisztokrata módjára élő népet. És le merném fogadni hogy a következő kommentekben még én leszek a hazaáruló.

Irodai balesetek 1. rész... Azt hiszem megvonják tőle a forgószék juttatást.
Timi21 | 2009.01.03. 17:05:30juj de gáz

Az utolsó gyorsvacsora - Chad Coombs fotói.
Sünilány | 2009.01.03. 20:29:21Igazad van. Nem is ledegradálni akartam.
Megnéztem a többi képet is, ezt külön az FPC mappára írtam.Belőlem ezt az érzést válttta ki.:D

Asszem akkor inkább mégse arra menjünk... :D
Spion0025 | 2008.12.21. 09:13:05na igen, mindjárt megyek rutinra, nem kicsit volt elriasztó ez a kisvideó :D:D:D

Sokáig tanácstalan voltam, hogyan kéne csinálni. Hát így. Az enyém már tudja!! Sok szerencsét!
Purple | 2008.12.22. 21:54:53patkány. és pont arra, amire ha leül a kutya parancsszóra. az a lényege, hogy be lehet tanítani, mert intelligens.

Vízipörgő japán módra. :)
Qmpy | 2008.12.16. 20:29:08Nem az volt a gond, hanem hogy volt végre egy oldal ahol nem az folyik hogy oszos büdös nigger cigány meg sorolhatnám.És kicsit szemet szúrt, mert bocs de engem az ilyesmi zavar,épp annyira mint ahogy Őt is zavarta az elöbbieket akikből ez az egész kezdőtött.És szerintem akkor is egy primitiv hozzászolás mert sokkal diplomatikusabban is ellehetne mondani azt amit akar, és nem az Ő szintjükre süllyedni.

Boris Vallejo munkái.
Feleségével, Julie Bellel közös hivatalos oldaluk.Tóth József | 2008.12.08. 15:25:02Bocsi. És kösz, hogy kijavítottad a kép alatt. Nem tudom, így emlékeztem rá. És a Google-ben sem tünt fel, hogy nem jól írtam. :)

Misztikus tűz. Csak dobd a port a tűzbe, és az mindenféle színben lángol. Még jó, hogy lehet kapni...
Tóth József | 2008.12.08. 16:38:39Én is szoktam relaxálni, de az általában fekete-fehér. (azt mondják, az álmok nem szinesek.) :)))

"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter."









