
Paralimpiai nyitó baki, ami mégsem ciki
Hogy miért nem? Mert erről szól ez az egész. A nehéz helyzetekből való méltóságteljes felállás. Ez az, amit itt bemutat Marcia Malsar is.gaben69 | 2016.09.11. 13:33:24Szerintem is volt ebben egy kis "fogatókönyv feeling"
Pattogós egy állat ez az aligátor
Dmckayals | 2016.09.09. 12:42:04Azért az első másodpercek okoznak egy kisebbfajta optikai csalódást. A Feliratozás miatt úgy néz ki, mintha a piros ruhás nőci magát simogatná az üvegasztal alatt. :)

Mikor letol az útról a biciklis.
Findzs | 2016.09.17. 15:22:24Na igen én robogóval járok melóba és van mikor megszorongat egy biciklis :)

Le a kalappal a rendőr előtt
Én már a nő második mondatánál közöltem volna vele, hogy retardáltakon nem tudunk segíteni.Éjfélilány | 2016.09.18. 17:51:03Tavaly szilveszter/újév éjjelén csak pár centin múlott hogy nem történt balesetünk egy olyan ember miatt aki nem tudja hogy kell közlekedni akkor ha a jelzőlámpa sárgán villog, illetve h ki halad főútvonalon. A kedves sofőr úgy átszáguldott elsőbbségadás nélkül, hogy ha 2 mp korábban indulunk el, pont engem talált volna telibe az anyósülésen.

Gyorshajtó vs figyelmetlen sofőr
Avagy, amikor két hülye találkozik.hawkeye | 2016.09.12. 09:02:41
Ezen nem veszünk össze, de valamit félreérthettél tavaly. Akkor is ugyanennyi volt...
Az 50 év meg teljesen légből kapott. Nem véletlenül nyugger személyivel kevered...?
Mindenesetre az nincs rendjén, hogy aki az 50 évvel ezelőtti KRESZ-ből vizsgázott anno, azt semmi sem inspirálja az utánképzésre.
Viszont ez sem szentencia, mert rengeteg 20 év körüli (nő-)nek fogalma sincs arról, hogy most éppen elsőébséget kellene adnia, vagy ez neki jár.
Egy közös: magyarázni, mutogatni, ordibálni azt tudnak.... :)

Élő közvetítés a NASA-tól a bolygónkról
Erunder | 2016.09.08. 14:43:57Pedig a videón még mindig ott van a live címke.

Ház falak nélkül
Jól néz ki, de mennyire lehet praktikus?
Hajléktalan baristákat keresnek
Érdekes kezdeményezés, a kérdés, hogy közülük vajon mennyien bújják naponta az Indiegogo-t.
Egy francia túrázó kiképzett és békés pásztorkutyáját Szalkszentmártonban lelőtte a helyi hivatalos vadász
Ki hibázott? A lány, aki szabadon engedte, a vadász, aki lelőtte, vagy a helyi juhász, aki nem ismerte fel az állatot. Miért ködösít a rendőrség?Traveller_x | 2016.09.09. 19:51:57Nem gondoltad, hogy ásni fog.
Amúgy meg másodszor is a jó k. anyját.

2053-ben kezdődhet a világvége
Traveller_x | 2016.09.06. 17:54:25tudod ki enné meg.... :D









