
Bármit csinálsz, mindig lesz egy japcsi, aki jobban nyomja nálad

Kicsit durva, de hatásos videó a vezetés közben való telefonálásról
Demente | 2016.09.26. 15:35:59Nagy hawky Ezek szerint nem értesz semmit! Minek csörgeti az asszony? Tán akkor hamarabb hazaér?? Az én példámból kiindulva minek a kihangosító? FEL SEM AKAROM VENNI!! (főleg az asszonynak! épp eleget hallom a hangját!) Tudom hogy valami faszság miatt hív. A fent említett videó csak akkor életszerű, ha a pasi egy béna puha pöcs.

Egy videó, ha megmutatnád valakinek mi is az az irónia

Az Amnesty International a Buenos Aires-i metróban ablak nyitott a szíriai horrorra

Az ennyire részeg sofőrök bénázásait még nézni is fáj
cila | 2016.09.27. 19:34:51Nem tudtam megfejteni a rejtvényt. Mi az a 6 külömbség a poszt-tól. Egyet se találtam.
Viszont, elgondolkoztam, azon, hogy... a csárdást, mint táncot, "kettőt jöbbra, kettőt balra", nem-e pont egy részeg (persze, magyar) találta fel?

Víz alatt nem repül! Érti?
bungle | 2016.09.22. 13:18:21Lekapta a Megashark.

Nem kicsit ijesztő, amikor egy repülő szárnya súrolja egy pilóta fejét
Mataccs | 2016.09.25. 18:47:20Mint a fociban az esések. Hiszti és műbalhé.

A legkeményebb Kung-fu harc, amit valaha láttál
bungle | 2016.09.22. 21:29:18:DDD
Régen minden jobb volt, a Csillagok Háborúja is így:
www.youtube.com/watch?v=8LwDHmcH6KU
;)

Bünti reklámban tolja a Tinder
bungle | 2016.09.22. 12:59:51Ok, az 1, azaz egy db együttes (ha egyáltalán van fanklubja).
Olyan esetleg, h beírsz 30 előadót és kidobja, h XY-nal 86%-os egyezés, XZ-vel 82,5%-os, stb.?
Én ilyet minden társkeresőbe építenék, kb. fél óra fejlesztés, amúgy nem is értem ki akar összejönni olyannal, aki a teljesen más zenei ízlésével esetleg az agyára megy. ;D

Gabonasiló ház
Nem túl nagy, de baromi jól néz ki.cila | 2016.09.21. 22:45:11Ha nem volna kocka házam, s felajánlanák (?), szívesen belehengerülnék. :)










Nem értettem, ezért megnéztem másod-szor. Is. A videót.
Szerintem Ázsiára inkább a sokad-szor és nagyon-szor-galmasan, a jellemző.