
Ő Blix
A meleg sellőfiú, bár gyanítom, hogy egy sellőfiú nem is igazán lehet más, illetve csak más lehet.Tóth József | 2016.10.07. 11:37:28Pfff. Horgász vagyok. Ha egy ilyet kifognék, nem dobnám vissza. Rögtön elővenném a bunkót, amivel a halakat szoktam leütni...
Napi bünti
A szám, ami a piramisjátékosoknál kicsapta a biztosítékot.cila | 2016.10.06. 17:51:16Nem tudom, ez a műfaj, valahogy nem tetszik nekem. Bárki tud rögtönözni ilyesmit. Még a "kisökör" is kinek nem szabadna.
Katakata-katakomba
bilibeli-minibuli,
folyta-folyta-fojtassam?
És még pénzt is kapnak érte...? Pazar!

TE mit választanál?
Dilemmák, amelyekkel egy vezető nélküli autónak, de adott esetben bárkinek lehet, hogy meg kell küzdenie.Gábor-79 | 2016.10.07. 22:37:49Nos, AMIKOR én kerültem hasonló helyzetbe, akkor egyszerű volt a döntés:
vissza egyesbe, és irány az út széle. (nekem ott szalagkorlát volt, gyorsabban megállította az autót mint a fék.)
Ráment a váltó, és a motor, valamint az autó jobb oldala, de senki sem halt bele.
A másik, amit figyelembe kell venni: aki más által irányított járműbe száll, legyen az autó, busz, metró hév, repülő, hajó, vagy akár okosautó, az lemond minden önrendelkezésről az események irányításával kapcsolatban. Lemond a közlekedési jogairól, és kötelességeiről is, tehát csak tehetetlen szemlélője az eseményeknek.
És ezzel együtt lemond arról a jogáról hogy egy esetleges döntési helyzetben a saját életét védhesse.
(Volt erről egy érdekes novella, mikor emberek ezreit ejtette foglyul egy hacker az önjáró légiautók rendszerét használva. Sajnos a címe nem ugrik be.)
Innentől kezdve minden esetben a vétlen élőlényeket kell védeni, nem azt aki kényelmi szempontok alapján lemondott az önrendelkezésről.
És végül: buszoknál már régóta használnak indukciós féket, ezt be lehetne építeni vészfékként, akár manuálisan bekapcsolhatóra, függetlenül az automatikától.

Hintázás kimaxolva

Zsákbamacska tetoválást bevállalnátok?
lilaflexninja | 2016.10.05. 07:00:54Ha lenne már tetkóm, vagy akarnék, akkor simán. Jobb ez, mint valami részeg buli közben varratott, "majd én tudom, hogy kell" tetkó.

Ez az óriás csúzli minden nagy gyerek álma

Rogán Antal és a helikopter története
Rogán Antal 2014-ben: „Parasztgyerek vagyok, nem urizálok”bungle | 2016.10.12. 09:40:03Arcok! :D
http://index.hu/video/2016/10/11/rogan_antal_vita_parlament_arc_kepviselo_arcok/

A modellek tényleg buták?
Hát, lehet ez a videó visszafelé sült el.lilaflexninja | 2016.10.05. 08:19:44Nekem is feltűnt, de egy rövid kutakodás után kiderült, hogy az IG itt azt jelenti, hogy Instagram, vagyis ők insta modellek, látszik is, hogy ki van írva a címük, vagy mi, hogy hol lehet őket bekövetni.

Elég jó lennél titkárnőnek?
A Red Bull játékával most kiderítheted.Hantaboy | 2016.10.03. 20:13:34Kár, hogy nem védték ki a Cheat Engine használatát. A pontszámot nem próbáltam módosítani, de az idő lassítása sikerült. Magas pontszámra nem gyúrok, mert nem csipázom annyira a kollégákat, hogy ingyen energiaitalt kapjanak...

A tegnapi szavazás margójára
„A Jobbik felé hajoltam, mert Orbán nagyon radikális”
Avagy a 444-nek sikerült ismét egy totálisan elfogulatlan riportot készítenie a helyzetről.lilaflexninja | 2016.11.08. 15:13:09Na akkor most mi lesz? http://index.hu/belfold/2016/11/08/szavazas_az_alkotmanymodositasrol/









