
Ez itt Big-I, a személyre szabható házi robotszolga
Diliqtya | 2016.10.11. 09:03:43Szerencsétlen semmit sem tud csinálni végtagok nélkül, látszik is a tekintetén :)
Ti mit gondoltok a bicskei gyermekotthon igazgatójának a molesztálási botrányáról?
A gyerekek állítólag balhésak, és lehet, hogy ez egy bosszú, ám mégis sokan állítják, hogy az igazgató tettei nyilt titkok voltak, az intézmény falain belül.cila | 2016.10.09. 22:29:04Tanár urak, megpróbálom magyarázni a bizonyítványomat:
Szóval, ha jól értettem, ha egy nevelő mond egy "Ejnye-bejnyét", már "molesztálás esete is fennforoghat".
(csodálatos ez a bikkfanyelv, amit használnak)
Ha, neagyisten, a "Vén szaros" leken egy atyai pofont az elszemtelenedett kiskorúnak, már nagy a baj. Elég csak egy feljelentés és még gyikossági kísérlet vádjával is indíthatnak eljárást.
Kérdeztétek mi a véleményem:
Ez az eset csak vihar a biliben. Amit felfújt a sajtó.

Pokelabdás mini-terrárium
Valamire biztos jó, ha másnak nem, hát porfogónak.
Te kire szólnál rá, ha látod, hogy biciklit lop?
A fiatal fehér srácra, a roma srácra, vagy a szép lányra?rivaul | 2016.10.09. 18:57:42Rászólni mindegyikre. Viszont a fehér gyerek elszaladna, a lány zavarba lenne, a roma gyerek meg belém baxná a pengét -.-" Meg tudom érteni hogy nem mindenki szólna az utolsó versenyzőre...

Jó ötlet-e driftelő autóban borotválkozni?
Jaca | 2016.10.09. 09:24:03Próbálja meg ugyanezt vízszintesen tartott kamerával!

Háromkerekűvel hajtani az autópályán nem egy életbiztosítás

Napi bünti: Dj Miki - Sok a gagyi
Ez akár egy önreflektív paródia is lehetne, de sajnos nem az.lilaflexninja | 2016.10.10. 08:51:26Az a baj, hogy csak növelem a nézettségét, azzal, hogy rákattintok.

Ilyen is csak Oroszországban történhet
Tök nyugodtan horgászol és egyszer csak egy tengeralattjáró bukkan fel melletted.cila | 2016.10.07. 23:15:41Miért kell ilyen nagy port, izé..., vizet felverni? Mindenki közlekedik.
Vajon mit szóltak volna a "labancok", pl. ha Hamburg partjainál vesznek levegőt?
- Russische u-boote! Achtung!
És mit mondana Putyin, ha kisvártatva cseng a telefonja? "Ki ez? Merkel asszony... Nem is olyan forró ez a drót. Jobban be lehetne fűteni fiúk!"

Azért az angol X faktorban tudják, mi az igazi dráma! (angol kell hozzá)
cila | 2016.10.08. 19:32:52A "Karnyóné" után, már sejthettem volna, hogy szűk pantalló mögött meleg szív dobog.
Biztosra veszem, hogy, ha a hangja megütötte volna Freddie Mercury szintjét, rózsaszínben nézhette volna a világot.

Hogy miért nem ilyenkor gyakorlatozik a a TEK a metrón?
Erunder | 2016.10.24. 09:38:44Nebel is beküldte ma ezzel a szöveggel: „Amelyik közelít, egyből úgy nyakonszúrom, hogy itt vérzik el!” - életkép a négyes metrón.









