
Necker-sziget - Sir Richard Branson (a Virgin légitársaság tulajdonosa) privát szigete.
bungle | 2014.09.30. 12:53:29http://index.hu/kulfold/2014/09/25/ennel_jobb_szabadsagolasi_modszert_meg_nem_talaltak_ki_a_foldon/
Bestseller lett az üres könyv - így kell meggazdagodni a semmiből. Ráadásul nem is túl eredeti ötlet, ahogy már ez se volt az...
Mr.T. | 2011.03.07. 23:12:40Ott a pont. :D

Who will survive?
A zenekar az irtó siker ellenére újra fellép...sznájpa | 2011.02.23. 21:04:27ez fake, csótányok nem tudnak énekelni

Dr. Földes László válasza Vágó István (ill. a Szkeptikus Társaság) homeopátiás túladagolási kísérletére.
7sleeper | 2011.03.02. 14:56:36gyógyítja a vesekövet? csak? a trabant meg el is visz közben ából bébe, sőt rögtön cébe, mer' olyan gyors. :-D
"'Mértek már 46 fokot a kezem alatt”, jegyzi meg mosolyogva." más is fogott már alig felmelegített radiátort.. nem azt kellene, hanem fehérizzásban lévő anyát. ha eldobja boszorkány, ha nem gyógyul a sebe gyorsan: boszorkány..

Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:
Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
sexdealer | 2011.02.08. 14:35:41Ti nem látjátok benne a lehetőségeket??
Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott kismotor prototípusa. :)
Autókba, motorokba fejlesztett változatai új dimenziókat nyitnak majd.
A lóerő a múlté. Jön helyett a hörcsögerő :)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...

"Ne kattogjál, mert lecsaplak, mint a taxiórát." :)
(Lehet, hogy túl gyors volt neki a tempó? ;D)Tóth József | 2011.02.06. 11:49:23Nem csak metronómról van szó. Az állatok bizalmatlanok a műszaki-gépi- dolgokkal kapcsolatban. Én is szórakoztam a macskámmal hasonlóképpen. Pl.: szétszedett vekker. Mechanikusra gondolok. Ugyanígy viselkedett. Vagy mérőszalag. Mikor a fűben felé toltam, négy lábbal ugrott hátra. Biztosan, valami másnak azonosítják be, addig, amíg rá nem jönnek, hogy ártalmatlan. A mérőszalagot, pl. kígyónak.

Mandula a macska, aki 7 hónapja egy juharfán él.
A tulajdonos szerint még soha nem hagyta el a fát a cica, de miért is tenné, hiszen "napi kétszer mászik fel a kaja a fára" és amikor éppen nem eszik, akkor kényelmes szalmaágyban pihenheti ki a "napi fáradalmakat". :)
Angol cikk.::JunKieEQ::. | 2011.01.25. 22:40:25Buddy már gyakorol a projectre... : http://www.youtube.com/watch?v=hONUBFKeAbs

Eközben Nicaraguában... Chuck Norris átsegít pár utast a túloldalra (ő húzza a buszt)! ;)
superxaba | 2011.01.25. 08:45:21miért ennyire fontos neki átmenni?

Vágó István bejelentette: szándékosan túladagolja magát februárban. Ezzel próbálja bizonyítani, hogy a homeopátiás szerekben nincs semmi.
Nektek mi a véleményetek vagy tapasztalatotok a homeopátiával kapcsolatban?bungle | 2012.05.13. 11:33:59Még ezt találtam az előbbi oldalon:
http://videoklinika.hu/cikk/bepillantas_a_homeopatias_kutatasokba
Mindenesetre nehéz hinni egy olyan oldalnak, ami tele van homeopátiás szerek reklámjával...









