
A jelenlegi orvostudomány valóban annyira hatásos rendszerben működik, ahogy nekünk jó?
Egy 40 perces riportfilm Ghislane Lanctot-tal, aki reflektorfénybe helyezi az üzleti alapokra fektetett orvosi rendszer céljait.Lusu | 2011.12.13. 15:23:22Kit könnyebb irányítani (megvezetni)? Az okos vagy a buta embert? Azt hiszem nem kell csodálkozni ha az egész világon ellehetetlenítik az oktatást :) Viszont azon se lepődnék meg, ha Irán még 20-25 évig működne mindenféle lerohanás vagy megtámadás nélkül, akkor a tudósok jelentős hányada onnan származna :) Lévén ők nem nagyon fekszenek meg a világot vezetőknek.
Egy jelenleg futó nemzetközi versenyen épp a csoport második helyén áll, így kérünk mindenkit, hogy szavazatával segítse őt, egy jobb hely elérésének reményébe. Nem kell mást tenni mint a Facebook-on "lájkolni".Kisatti29 | 2011.12.08. 00:14:21Nekem pl a tutti frutti izesítésü energia italok nem jönnek be. Van akinek ízlik a monster, van akinek nem. Mikor délutános vagyok, melóba lenyomok egyet 6-kor, és nehezen alszom el... igaz annyit nem ér amennyiért árulják. Ha nem 275 Ft-os áron lenne nálunk, akkor nem innék. Nekem bejön a logója is. Hogy kinek tetszi, és kinek nem, ezt is mint minden mást embere válogatja.

Szerető kerestetik. Na ki jelentkezik?
scripter | 2011.11.28. 23:36:39Ha a pasijával szereznek foszforeszkálós kotont akkor tudnak starwars-os szerepjátékozni , lézerkardozni stb ...

Víz alatti "jégcsap".
"...túlhűlt, fagypont alatti, jelentős sótartalma miatt folyékony tengervízben képződik... lenyúlik a hullámok alá és megfagyasztja az ottani élővilágot..."Békatallér | 2011.11.26. 14:32:14Váááááá... :D

Hogy ezek a gorillák milyen okosak! ;)
A látogatókról már nem is beszélve...cripio | 2011.11.24. 19:50:50Nem hiszem el, hogy még a biciklinél se esett le nekik.
Már a golflabda is túlzás volt, bár akár véletlennek is hihették.

Mortal Kombat partyhard - Vajon ehhez milyen billentyűkombinációt kell leütni? :)
Slarioux | 2011.11.08. 19:02:04Kung Lajos kalapja eléggé faszásra sikerült!:))

Lisa Haley nem mai csirke, ez szerintem hallatszik is (egyébként egyik albumát még Grammy-díjra is jelölték). :D
revans | 2011.11.08. 14:02:14Ez annyira bejön hogy kiírom cd-re.Már megnéztem vagy5x de még mindig endorfinban tocsog az agyam tőle.

Szerintem ezt se jelölték túl sok Oscarra... :D
csurkusz | 2011.10.28. 02:05:42Hol lehet ezt a filmet leszedni ? Szinkronnal vagy felirattal ! Köszi aki segít ! ;)

Egy liter bioetanollal 1335 kilométert tettek meg a Kecskeméti Főiskola hallgatói egy spanyolországi versenyen.
A 43 köbcentiméter hengerűrtartalmú motorral meghajtott autó a benzinnel hajtott járművek kategóriájában a közelmúltban Finnországban 1 liter benzinnel 2661 kilométert tudott megtenni, ez jelenleg a világon a harmadik legjobb eredmény.Lee77 | 2011.10.30. 13:51:25Több mint 30 óráig ott ült benne a csaj??? Jó ég!

Szerencsétlenkéim sokadik rész
Purple | 2012.07.14. 12:51:46Ejj. :D Ki bizony.









