
Szóval ilyen a negatív kalóriás étel? ;)
Szancso | 2014.04.10. 18:21:41Norbi Update. ;)
Egy holland mérnök és tervező Daan Roosegaarde kitalálta, hogyan tehetőek igazán “zölddé” a nagyvárosok.
Egyes mélytengeri élőlények, például medúzák fényt bocsátanak ki magukból. Roosegaarde és egy amerikai tudós Alexander Krichevsky elkülönítette az állatok DNS-éből azt a részt, ami a fénytermelő anyagért felelős, majd ezt a részt beültették növényekbe, így azok levelei is világítani kezdtek a sötétben. A terv hosszú távon az, hogy ilyen világító fákkal telepítsék be a városokat, hogy kiváltsa az utcalámpákat. Ezzel nem csak rengeteg áramot spórolnának meg, de a növények drámaian javítanák a városi levegő minőségét is.
Világító macskanorbertvincze | 2014.04.10. 23:41:39nem az élet körforgásába nyúlnak bele, és visszaélni sem lehet nagyon ezzel az ötlettel.

Börtön az ilyen munkahely
Már tavaly december óta nem is termelt az a 322 ezer négyzetméteres gödi Samsung-üzem, a magyarországi Samsung SDI egyetlen gyára, ami a keddi hírek szerint végfelszámolás alá került. A gyár története sokat elmond arról, hogy milyen ma az elektronikai iparban dolgozni. És arról is, hogy milyen eredményekhez vezet az újraiparosítás.Stickhorse | 2014.04.09. 17:33:31A nagy meglepődést én sem értem. A gyári meló ilyen. Itthon legalábbis biztos. Lehetne ez jobb is, dehát ameddig a magyar megcsinálja ennyiért ilyen körülmények között, addig minek legyen jobb? Gondolom most találtak egy helyet, ahol olcsóbban is megcsinálják, aztán átpakolják az egészet oda. Vagy csak egyszerűen véget ért az itt gyártott termékek életciklusa, és az itteni fejlesztés helyett olcsóbb volt máshol egy új üzemet felhúzni.

Ilyen fura lábasházat még nem láttam...

Powered Jacket MK3 exoskeleton... 28 millió Ft-ért neked is lehet egy ilyened! ;)
Felcser | 2014.03.26. 12:10:24Ez a hapi egyre jobban vérzik?! :O

Ilyen a biciklis légzsák! ;)

Ilyen egy jó cipőreklám ;)
Donci | 2014.03.21. 15:17:38engem meggyőzött :D

Tényleg összeomolhat a mohó elit miatt a civilizáció?
Kutatók több forgatókönyvet dolgoztak ki jelenlegi társadalomfejlődésünk ábrázolására, amelyre szerintük leginkább az egyenlőtlenség a jellemző. Leszögezik: ilyen körülmények között nehéz elkerülni az összeomlást.norbertvincze | 2014.03.18. 15:58:46mi folyik itt gyöngyösön?

Félresikerült átverés
A csíny lényege az lett volna, hogy az ausztrál srácok megnézzék, milyen mértékben segítőkészek az emberek, ha egy idegen embertársuk bajba kerül. Nos, a választ megkapták!
Szerintetek hazánkban hányan segítettek volna egy ilyen esetben?Ravennë | 2014.03.22. 11:55:39*hez

Ki tudna ellenállni egy ilyen szép formás fenéknek? ;)









