
Amikor a háttér eseményei előtérbe kerülnek 3. rész.

A világ a Monsanto szerint (1 óra 49 perces dokumentumfilm, magyar felirattal)
A Monsanto világelső a biotechnológiában: a világon termesztett genetikailag módosított élőlények 90%-a az ő fejlesztésük. Már jóval túlléptek azon, hogy csak a termékeik eladásából szerezzenek bevételt, kidolgoztak egy sokkal ördögibb módszert a profitjuk növelésére: a genetikailag létrehozott növényfajtáikkal tudatosan szennyezik be a természetes fajtákat, amik után már jogdíjat szedhetnek. Elképzelésük szerint a Földön mindenhol csak az általuk kifejlesztett génmódosított növényeket ültetnék, amik után ők a vételáron felül szabadalmi díjat is szednének, a természetes fajták eltűnnek. A Monsanto jó úton halad, hogy a világ teljes élelmiszer-termelését az irányítása alá vonja.bungle | 2012.09.21. 13:58:00tpatrik küldte:
URL: http://www.forbes.com/sites/timworstall/2012/09/20/monsantos-gm-corn-and-cancer-in-rats-real-scientists-deeply-unimpressed-politics-not-science-perhap s/
Szöveg: "Monsato-nal kiderult hogy hamisitotak a az eredmenyeket a gen modositot kukoricarol, kiderult hogy halalos veszelynek van kiteve a fogyazto es mindezt a monstato eltitkolta
tudamanyos cikrol van szo: Food and Chemical Toxicology: doi 10.1016/j.fct.2012.08.005
magyar cikket nem talaltam"
Nem baj, lehet nem Monsato-ra kellene keressél, hanem Monsanto-ra. ;)

Néha jól jönne egy ilyen munkás, amikor két hétig csak a fúrógépet hallani a szomszédból. :)
Petr | 2011.08.07. 21:09:47csak elromlott a rádiójuk

Amikor a víz az úr.
Cableguy | 2011.07.29. 23:24:26nekem már e képernyő előtt hányingerem volt. hát nekik?

Amikor a háttér eseményei előtérbe kerülnek - 2. rész. ;)
Winc | 2011.06.21. 20:37:21Letörölték de itt van:
http://www.break.com/index/family-dog-ruins-christmas-video-2073765

Amikor a háttér eseményei előtérbe kerülnek. ;)

Orgazmus hipnózisban? :D
focuskoma | 2011.06.02. 22:51:46xD
Selma Blair (Hellboy 1-2, Kegyetlen játékok) TISZA cipőben flangál Hollywoodban - történt ugyanis, hogy amikor a Hellboy 2 forgatása során Etyekwoodban forgattak, a Westendben vett magának egyet.BusKeyCome | 2011.05.22. 16:51:00"A Tisza egy ronda, ehhez képest drága divat cipő, ami a retro-nak a legrosszabb fajtáját képviseli.... Nagyon jó a marketingje, és a sok birka megveszi, mert ma divat magyarnak lenni, magyar terméket fogyasztani, venni és elhiszik, hogy ettől ők NAGYOBB magyarok..... VICC"
Rosszindulatú ostobaságodnál már csak a ló nagyobb, amin ülsz. Gondolom, ha a "Tisza" helyett a "jordán" nevét viselné ez a cipő márka, akkor a taknyodon-nyáladon csúszva áradoznál róla és pont így okádnál azokra, akik nem olyat hordanak. Te, szerencsétlen...

Amikor fordítva sül el a gonosz terv... ;)
Nusihusi | 2011.04.22. 00:18:36Aki golyóra megy, az meg is érdemli:D

Amikor a
köcsögségirigység túlsúllyal párosul.samuel | 2011.04.14. 10:52:31én jol oda vertem volna neki a deszkával!!!!










-Jelenleg ugyan fülledt, napsütéses idő van, de holnapra még nem, ám a hétvége közeledtével már viharos szél és orkán várható, akkora is: Derűs estét!
-Pártai Lucia:
-A napokban ismét megdőlt a melegrekord. A legmelegebbet Budapesten az Andrássy úton mérték. Csapadék a hét második felében várható, de a az évek átlagában az augusztus végére és szeptember elejére várható csapadékmennyiség már nem jut el térségünkbe. Ma este telihold lesz.
--...és most az időjárásról. Milyen idő várható? Reisz András:
-Á nyugaat kaleti részén orkán erejű szél várhaató, áhhoz képest mérsékelten csápaadékos időjárássaal. Áz ég rövid időre kitisztul és halyi lákosok gyönyörködhatnek a teliholdbaan. Fágy nem vaarható.
-...és most H. Bóna Márta az időjárásról.
-Köszönöm a szót. Térségünkben jelenleg kellemes nyárvégi idő van. Az enyhe csapadékmentes időjárás holnap folytatódik, de a hét közepétől ismét zivatarok lehetnek az ország egész területén köszönhetően a Kárpát medencébe érkező észak-afrikai légtömegeknek. Bár eztán a hőmérséklet emelkedni fog, mégis jó hír az allergiásoknak, hogy a jelenleg virágzó parlagfű pollenkoncentrációja - köszönhetően az esőzéseknek - tovább csökken majd. Kellemes estét mindenkinek!
-...és most időjárás Onyutha Judittól:
-Jó estét, a napokban /átbukdácsol az árnyékán/ szép idő volt, elszórtan csapadék is előfordult. A hét közepétől sem várható más. Az UV szint közepesen magas, ne tartózkodjanak a napon de. 11 és du. 13 között. Az allergiaszezon a végefelé közeledik. Az Egyesült Államokban jelenleg az Irén nevű hurrikán pusztít.
-...és most az időjárás Pataki Zitával.
-Ménárd havában ha esik az eső, javításra szorul a tető. Ezt jól tudják az Egyesült Államokban is, aminek keleti partvidékén az Irénként ismert hurrikén halad át, heves esőzésekkel és helyenként orkán erejű széllel. Az örökké fogyó és megtelő égi kísérőnk teljesen látható lesz. Rövid időre még ott is, ahol nem annyira lesz derült az ég mint nálunk. További szép estét.
-Vissy Károly:
-A földeknek már elkélne egy kiadós eső. Jó estét kívánok! Sajnos a gazdák többet is kaphatnak egyszerű esőnél, ha ideér Irén, a hurrikán. Szélereje a huzatnál is jobban elhordaná a termőföldet, így lehetetlenné téve az őszi búza vetését, hiszen sok munka a földet visszalapátolni a helyére. A nap kél 4:11-kor, nyugszik 20:37 perckor. A hold pediglen kél 0:06-kor és nyugszik 0:11-kor.