
Nyúlvadászat kígyókkal
Nusihusi | 2014.11.18. 22:33:58Nagyon leleményes:)
Öt voltam, amikor a bácsi a bugyimba nyúlt
Gyakori és komoly probléma még a civilizált társadalmakban is. Első és legfontosabb lépés az ilyen problémákat illetően, hogy az áldozatok ne fojtsák el magukban, és merjenek külső segítséget kérni!lilaflexninja | 2014.06.03. 14:57:56Biztos az, hogy egyre több és vakmerőbb az erőszak? Nem lehet, hogy régen ugyanennyi volt, csak most már eljut hozzánk, hangot adnak neki, benne vannak a hírekben, hallunk ezekről?
Mondjuk vegyük példának a nők megerőszakolását, vagy a családon belüli erőszakot. Én úgy gondolom, hogy annak idején, amikor a nőknek még hangjuk, meg joguk sem volt, sokkal jobban úgy érezték a férfiak, hogy bármit megtehetnek a nőkkel, míg azért mára valamit csak-csak beleneveltek az emberekbe.
Nem tudom, nem olvastam statisztikát ezekről, lehet, hogy ilyen szempontból durvul a világ, de szerintem nem voltak jobbak régen sem az emberek, nem volt jobb a világ, csak nem volt tévé, rádió, internet, meg újság is kevesebb, és max. nem tudtak az emberek nagyon sok mindenről.
Na ettől még a nulla felé kellene haladni az ilyenekben, naná.

Még egy ilyen tenyérbemászó nyulat, mint ez... :)
sergi | 2014.05.19. 22:13:55newlpercelt
Az ipari körülmények között tartott állatok életét nem a természetes igényeik, hanem a jogszabályok és a profit határozzák meg. Jogszabályok, amelyekben négyzetméterek és rácssűrűségek vannak, ha pedig egy tehén nem ad elég tejet, megy a levesbe, hiába élne még 20 évig.Nas | 2015.09.24. 16:18:54Állatjog a középkorban (ügyvédek...):
http://mult-kor.hu/akasztott-disznok-es-szamuzott-egerek---allatperek-a-kozepkorban-20150924

Nyuszi ugróverseny
Nas | 2014.03.16. 21:18:54:D Jah, ez az óriás angóranyúl...bár a vattacukornyúl találóbb elnevezés lenne.

Űrhajós-kiképzés nyulaknak ;)

Támadáááás!
Nas | 2014.02.26. 19:55:13Végképp megvan, hova szeretnék menni nyaralni. :D 300 nyúl...

Jó lesz nekünk, ha Kína épít magyar vasutat?
Dollármilliárdokkal dobálózik Kína, ha a régiónkat illető infrastrukturális beruházásokról van szó. Orbán Viktor pedig szívesen venné, ha Kína részt venne a közép-európai térség fejlesztésében, mivel szerinte az Európai Unió kiszállt a térség infrastrukturális beruházásainak finanszírozásából. A kínai pénz ugyanakkor nem helyettesítheti egy az egyben az uniós pénzeket, ráadásul kérdéses az is, hogy érdemes-e a kísérleti nyúl pozíciójába kerülnünk.Tooni | 2014.02.16. 16:39:59http://a.te.ervelesi.hibad.hu/hamis-okozat
"Magyarország létezik jogi személyként, tehát az parancsol neki, aki bejegyezte vagy akinél bejegyezték."

Vajon mi lehet ott a nyúlon túl?

Egy kis ismeretterjesztés az NSA piszkos eszközeiről
Jacob Appelbaum előadása a hamburgi „Chaos Computer” kongresszusról, ahol a legfrissebb dokumentált felfedések alapján betekintést ad arról, hogy vajon mégis milyen mély az NSA kémkedés nyúlürege.norbertvincze | 2014.01.11. 14:05:30az előadó cikke a spiegel magazinba
http://www.spiegel.de/international/world/the-nsa-uses-powerful-toolbox-in-effort-to-spy-on-global-networks-a-940969.html









