
Gerencsér Tamás készítette Terry Black kampány videó
"...amiért szeretném, hogy ha rám szavazna, az az, mert szeretnék itt Tökölön egy olyan szociális megélhetési politikát folytatni, ami úgy gondolom, hogy a lakosság nagy részének biztos, hogy jó lenne..." :Dbungle | 2010.10.04. 09:09:32Terry néni kapott kemény 22 szavazatot.
Nélkülözhetetlen eszköz hit megéléséhez és a hagyományok ápolásához...
login | 2010.04.09. 00:49:28bocs a potya kommentekért, szóval íme:
(jó a szöveg!)
http://www.youtube.com/watch?v=PX82HnWKCYE

Könnyedén megelőzhette volna ezt a balesetet: maradt volna a konyhában... ;)
Nusihusi | 2009.12.10. 22:05:18Elsőre valami üstnek láttamXD Egyébként így jár, aki hülye:P

Most meglepődnék, ha ilyen megelőzne a Hungárián... :)
Luigepapa | 2008.12.21. 21:47:50bocsi: +18-as! :)))

Ezt is megéltük! A "We Are The World" japánoktól. Vagy nem is japánok? :O
Lacpas | 2008.06.10. 22:11:12nep buntire vagyik, de ezzel nincs megelegedve :D

Mai megelőző rovatunkban: a marihuána ÖL! :D
mekszamnojz | 2008.03.26. 11:45:47nem lehet eleg koran kezdeni: DDD
http://growabrain.typepad.com/photos/uncategorized/baby_smoker_1.jpg

A munkahelyi biztonság bizony fontos dolog. :)
bandee1219 | 2008.01.27. 19:55:49Ezt így könnyen rávágja az ember. ;)

A németországi ferde templom. Megelőzte a pisai ferde tornyot.
Balpar | 2007.12.24. 14:25:32És még ilyen ferdén is áll mert német munka...

Üzemanyag székletből? Ezt is megéljük???
Adiboy | 2010.10.19. 18:47:47és ha hasmenésed van akkor turbo vanxD

Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
Skylynx | 2007.04.11. 22:31:37Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...









