
Egy kis olvasnivaló az egészségtudatosságról: Dr. Joel D. Wallach előadása
Dr. Wallach egy igen népszerű orvos Amerikában, akit 1991-ben Nobel-díjra jelöltek.
"Nagy örömömre szolgál, hogy találkozhattam Önökkel. Én egy farmon nőttem fel, St. Louis nyugati részén. Az 50-es években elkezdtünk marhákat tenyészteni. Ha ismerik a marhatenyésztést, bizonyára tudják, hogy a profithoz vezető egyetlen út önállóan megtermelni a kukoricát, a szójababot és a szénát. A malomban megőrölték ezeket, és rengeteg vitamint és ásványt adtak hozzájuk, így készült a marhatáp. Hat hónap múlva a marhákat piacra lehetett vinni. Gondosan szelektáltuk őket, a legjobb egyedeket magunknak hagytuk. Az az érdekes, hogy miután ennyire gondosan, saját kezűleg készítettük a marhatápot, képzeljék el, sosem szedtünk semmilyen ásványt és vitamint. Pedig fiatalok voltunk, és legalább 100 évig akartunk élni fájdalom és betegség nélkül."norbertvincze | 2012.04.08. 18:44:24http://tudatbazis.hu/a-halott-orvosok-nem-hazudnak-dr-joel-d-wallach-eloadasa
Rejtélyes zombijárvány Közép-Afrikában
"A kór a fertőzöttek személyiségét eltorzítja, agresszív, zombiszerű állapotot idéz elő..."brier | 2012.03.23. 16:34:24-.-
:)

Vérfarkas nővérek - a Twilight új szereplői vagy a Gillette indiai reklámarcai? ;)
7sleeper | 2012.02.11. 10:40:34az apjuk mint-a nyúl; paksi hapsi..

Dr. Lenkei Gábor - Élni jó!
Volt már a doktor úr korábban is, ez most egy hosszabb előadás.7sleeper | 2012.02.09. 08:51:15ez sem hit kérdése. ha franciaországban 17 éve 45 ezren voltak, akkor hányan lehetnek összesen a világban? mégha feltételezzük is játékból, hogy a számuk az elmúlt majd két évtized alatt nem nőtt (ám nem is csökkent, mert a kiugrások ilyen nemzetközi visszhangot kiváltó pereket, meg súlyos emberi tragédiákat generálnak /még az átlagnál is többet - nem könnyű kilépni/ - és ilyenből annyira sok azért nem volt, nincs..) akkor is a világ 159 országában vannak jelen; hubbard guiness rekorder "a legtöbb nyelvre lefordított szerző"; és sokhelyütt nincs annyira górcső alatt a szervezkedésük mint a franciáknál, ahol nem mindenkiről derül ki (mert a hírességeket leszámítva a többség leginkább titkolózik - ezt a paranoiát beléjük is ültetik; pedig ha nyilvánosan vállalnák, a vezető-döntés pozíciókba befurakodottak meg bevallanák, akkor nem nekik lenne a rossz, ha egyébként más nincs a tarsolyukban /bár sanszos, hogy a politikába férkőzöttek ugyanúgy alkalmatlanok, mint a legtöbb odakerült és nem szcientológus illető/; hanem nem lehetne baromi sok pénzt elszedni az emberektől.)..
mostanra a 10 milliós szám nagyon is korrekt számnak tűnik. világszerte és mondjuk a kereszténység milliárdos számához képest nudli. ennyi.
és visszatérve még az elhívésre.. azt mondtam a kommentem elején, hogy ez nem hit kérdése. nem az újságnak, a cikkírónak hiszek, hanem utánakerestem a leírtaknak, sőt még arra is gondoltam, hogy a forrás is hibás. és a helyzet az, hogy bizony tényszerű a cikk. valamint ha nem kell szerinted elhinni amit egy újságíró közöl, akkor miért kéne hinni a szcientológusoknak? azért még elég sokan (megfelelő kritikai érzékkel) a tényeknek, tapasztalásuknak hisznek; és a gondolatmenetük azt hozta ki, hogy a szcientológia egy zavarosfejű író (aki nem mellesleg drogokon élt élete utolsó éveiben) agyszüleménye. sci-finek is gyenge, pénzlehúzásnak viszont, mint a mellékelt ábra is mutatja nagyszerű (igaz, hogy elnagyolt, de működik!). agresszív, agymosó, emberi kapcsolatokat degradáló, pénzlenyúló szekta.

Szerencsére Mexikó elég messze van... hátha nem szivárog be hozzánk ez a betegség! :D
bungle | 2013.08.08. 15:21:09De. Kolumbiában. ;)

A képen a Dél-Amerikában honos Jaboticaba (ejtsd zsabutikábá) látható, mely a növényvilágban különleges módon, a törzsén hozza terméseit. Élőhelyén legalább olyan kedvelt gyümölcs, mint nálunk a szőlő. Érdekessége, hogy több erős antioxidánst, gyulladáscsökkentőt és rákellenes vegyületeket tartalmaz.
Mit gondoltok a "fűben fában orvosság" gondolatról, és az egyre több rák gyógyítására használható növény felfedezéséről? Én bízom benne, hogy hamarosan a rákos betegségek is olyan könnyen gyógyíthatóak lesznek, mint a megfázás.cila | 2013.06.28. 14:51:56Én esküszöm a fokhagymára. Szerintem a fokhagyma a hosszú élet titka. A feleségem nem engedi, hogy fogyasszam. Nem értem miért?

50 évet öregedett pár hét alatt a 26 éves vietnámi lány
bungle | 2013.06.28. 14:09:52Sixty? No, sixteen!
www.dailymail.co.uk/health/article-2347104/Zara-Hartshorn-Teenager-rare-condition-makes-look-middle-aged-given-fresh-hope-facelift.html

A zooterápia, vagyis élő állatok használata a gyógyászatban. Ide tartoznak a közérzetet javító, illetve fogyatékossággal élők fejlesztését, betegek felépülését segítő társállatok (pl. kutya, macska), de kevésbé szívlelt állatkák is:
Sebtisztítás nyüvekkel (erős gyomrúaknak ajánlott)
Piócázás
Pedikűr és bőrproblémák kezelése halakkal (Wiki cikk)
Féregterápia immunológiai betegségekre
Akar még valaki betegeskedni? :DNas | 2011.04.16. 01:58:52Neked ma semmi sem tetszik? :D Nézegesd ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=gFEB1VyvZEA

5 hazugság a rákról, amit szeretnének, hogy elhiggy. Pl.:
"Az onkológusok 90 százaléka visszautasítaná a kemoterápiás kezelést, ha nekik maguknak lenne rákjuk."Szerintetek?bungle | 2013.03.08. 11:43:56norbertvincze küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=qNWciKGxihs
Szöveg: Egy film Dr. Stanislaw Burzynski munkásságáról, aki a legnagyobb és legvitatottabb pert nyerte meg az Élelmezési és Gyógyszeripari Hivatal ellen az Egyesült Államok történelmében. A per Burzynski felfedezése, egy rákot gyógyító szer, az Antineoplastons körül zajlott.
A lengyel Dr. Stanislaw Burzynski kutatóorvos még a 60-as évek végén figyelt fel arra, hogy a rákbetegek vérében, vizeletében levő peptidek száma kevesebb, mint az egészséges emberekében, de olyan is van, hogy hiányzik.A felismerés alapján jött rá, a peptidek segítségével a rákos sejtek átprogramozhatóak és ezzel elpusztíthatóak lehetnek.Terápiája nem toxikus a szervezet számára, nem öli az egészséges sejteket, tulajdonképpen sokkal finomabban közelít a betegekhez, mint a hagyományos kemo és a sugarazás.
Burzynski terápiáját annak ellenére nem törvényesítették, hogy a hatóság engedélyével végzett egyik klinikai tesztje során 29 végső stádiumos betegből 13 teljesen felépült, nyolc pedig javulást mutatott.
( A film angol tudást igényel )
Dr. Burzynski klinikájának honlapja:
http://www.burzynskiclinic.com

Supatra Sasuphan, a 11 éves "farkaslány". Rendkívül ritka genetikai betegségben, Ambras-szindrómában szenved.
brier | 2011.03.03. 10:03:19http://alleycat.hu/images/forum/csubakka-igazolvany.png
Ő az igazi és csitu ezek után :D









