
Íme a repülő, ami egy óra alatt érhet Londonból New Yorkba
Szancso | 2015.08.05. 17:55:40Ha addig nem fúrnak alagutat. ;)
Tombol az Airbnb-láz: már a magyarok is milliókról álmodoznak
Óriási ingatlanpiaci lufi növekszik Budapesten: aki él és mozog, az rövid távú lakáskiadással akar foglalkozni az amerikai Airbnb-n keresztül. A hype alapja, hogy a korán ébredők az elmúlt években milliókat szakítottak viszonylag könnyű munkával. Ma ez már nem igaz, de ezt sokan nem látják, és belevágnak, így óriási bukások jöhetnek. Részben az esztelen Airbnb-láz az oka annak is, hogy Budapesten elszálltak a lakásárak és az albérleti díjak. Airbnb-zni vagy albérletet kiadni a nyerő?norbertvincze | 2016.01.25. 21:55:38:D

Már a harmadik ember zuhant le az égből Angliában
termi-nator | 2015.06.21. 16:35:18Nem lehet, hogy ugyan az, csak gyakorolja az ejtőernyő nélküli ugrást?
Azt hallottam, hogy a világon minden 5 percben eltaposnak egy embert. Szegény. A rokona lehet.

Nem kell nekik lakás, autó, de még mosógép sem
„A világ legnagyobb taxicégének (Uber) egyetlen autója sincs, a világ legnagyobb médiatartalom-közvetítője (Facebook) nem készít semmilyen tartalmat, a világ elsőszámú piacterének (Alibaba) nincs egyetlen raktára sem, és a világ legnagyobb szállásportáljának (Airbnb) nincs egyetlen ingatlana sem. Az látszik nyerőnek, aki a hozzáférést adja.”lilaflexninja | 2015.06.04. 06:35:52Abszolút egyetértek veled. Meg, bár ne ragaszkodjunk foggal körömmel egy házhoz tényleg, amit aztán nem tudunk eladni, de nem baj az, ha van az embernek egy kis vagyona. Illetve igen, nagyon számít az életszínvonal. Egy bizonyos szint fölött mindegy, hogy az enyém-e, meg bármikor tudok venni, de a csóró embernek számít. Nagyobb biztonságban van attól, hogy valami az övé. Talán, ha amúgy az albérlet, vagy kocsibérlet olcsó lenne, vagy lenne nálunk múltja. A mosodát pl. sose értettem az Usában. Nem kevés pénzt kifizet az ember a mosásért, közben egy évnyi mosoda árából bőven venne mosógépet. Helyi is lenne, mert nem kicsi lakásokban, házakban élnek úgy általában. De náluk ez a szokás hosszú ideje.
Ez a cikk, ez a felfogás egy új generációnak szól, egy olyan rétegnek, ami jobb módú, modern stb. Bár nem tudom, hogy nálunk van-e ilyen egyáltalán. Ez a fiatalos, agilis, jól kereső, jól végzett, modern, multikultis réteg. Jó papíron, meg interneten van, de úgy az életben. Sanszos, hogy aki ilyen, az se itt van.

Fő a biztonság! :)
AVIREX | 2015.05.21. 13:29:04Ahh, pedig a mobildarálós résznél offoltam a vidit :)

Put your hands up in th... ööö... Indie air ;)
Szancso | 2015.05.14. 18:47:30Miért? Végül is sikeresen landoltak. :)

Luxuslakást rendeztek be 64 méteres magasságban, egy sísánc tetején
A híres norvég Holmenkollen sísánc tetején lévő penthouse-lakásból panorámás kilátás nyílik Oslo városára.
A szállás leírása és további fotók az Airbnb-n.közlegény | 2015.03.09. 19:33:55majd felhúzza a hócipőt és lesiklik egy söré'

Extrém szállás: 2700 méteren lebegő felvonóban kialakított hotelszoba
A franciaországi Courchevel síközpontja versenyt hirdetett az Airbnb szállásközvetítő oldalon, amelynek nyertese egy éjszakát tölthet a Saulire hegyre vezető felvonó egyik átalakított kabinjában.
Azt nem tudom mi van, ha valakire rájön a szükség... ;)Élien | 2015.02.13. 21:42:19Szobapincér, medence?

Így nézne ki, ha a repülők firkálnának :)
Csemegekaraj | 2014.11.23. 08:43:28Chemtrail.

590 km/h-val a suliba? Mennyi gyerek örülne ennek! ;)
Szancso | 2014.11.04. 17:51:31Hát nem is a gyorsaságukra. :D









