
1967-ben ez még tök normális volt egy Dán filmben
lilaflexninja | 2016.10.21. 09:07:46Régen minden jobb volt!
Nincs olyan dolog, amit ne lehetne sörnyitásra használni
nandras01 | 2016.10.20. 02:29:07ezt magyarul úgy mondják, hogy "valami vagy pina, vagy sörnyitó"

Coyote Peterson ezúttal egy pókdarázzsal (igen, van ilyen) csípteti meg magát
kukulkan | 2016.10.20. 19:17:15Magyarul útonálló darazsaknak hívják őket.

2 percnyi, néhol meredek, bringázás New Yorkban
tjunior | 2016.10.20. 07:10:56Kezdjük ott hogy nincs bukó a fején. Cikázzon csak nyugodtan így a kocsik meg a gyalogosok között egyszer úgy is rajta veszt egy kinyíló ajtón vagy egy gyalogoson aki nem úgy mozog mint ahogy ő számít. Aztán mivel nincs sisak rajta ahol más megússza pár sebbel őt a mentő viszi el. Az egész bringázás amit a faszi leművel meredek úgy ahogy van, mert látszik hogy szarik mindenre.

Hogyan lett a Tom Hanks nyilatkozatát szenzációhajhászan elferdítő Bors cikkéből fideszes-kormányzati sajtókampány
lilaflexninja | 2016.10.19. 11:54:47Valószínű, hogy Tom Hanks sem Józsefváros bugyraira, vagy Kőbánya külsőre értette, ahogy én sem arra gondoltam, hogy máshol a gettóban sétálgatnak éjjel a lányok nagy lazán. És azért van különbség, hogy valahol azért nem futkorásznak kacagva éjjel az emberek, mert a seggükhöz van nőve a kocsi, vagy csak mert a metrózás lenne másfél óra, meg aközött, amit sugallni akartak a fenti képpel. De ha még veszélyes is lenne, vagy volt, akkor sem a migránsok miatt, amit szintén üzenni akartak, hanem a saját lakosaik okán.
Szóval úgy faszság az egész, ahogy van.

Baromi erős társadalmi üzenet, beteg gyerekekről

Tartsd a szemed a labdán fiam!
közlegény | 2016.10.18. 13:58:26hasonló poénra számítottam, hogy kigolyózza a maestrót :)

Ideges vagy?
Igyál egy kis „Nyugodj le a picsába teát„.
A világ legdrágább chipse
75 $ (20 000 HUF) egy doboz, amiben ÖT darab burgonyaszirom van.lilaflexninja | 2016.10.19. 07:15:21Meg kellett néznem, mi az a lédig. Még sose hallottam.

Dubajban ismét fel akarják húzni a világ legmagasabb épületét
Eddig is ők birtokolhatták a címet, hogy náluk van a legmagasabb épület, de most építenek egy 100 méterrel magasabbat.cila | 2016.10.17. 09:00:19Szép, nem szép? Voltam már egy "csupán" 8 emeletes hotelben ahol megszűnt 3 napra az áramszolgáltatás. Valahol elszakadt egy vezeték. Hidd el, nem kellemes közlekedni sötétben a meredek lépcsőkön. Mennél le-fel a korlátot fogva, de jön a szembeforgalom is. Az Empire State Building-ben néha rendeznek futóversenyeket. Az ottani győztes is többször meggondolná indúljon-e egy hasonló versenyen ekkora épületben. A tűzoltókról nem is beszélek.









